logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Eurolingua Deutsch Neu 1 CD

Eurolingua Deutsch Neu 1 CD

wyprzedaż
Eurolingua Deutsch Neu 1 CD
komponent: CD
język: niemiecki
wydawnictwo: Cornelsen
autor: K. Eisold F. Jin U. Koithan Ch. Seiffert S. Hausner D. Maenner
etykiety: Podręczniki
ISBN / EAN: 9783464214626
Eurolingua Deutsch Neu 1 CD
Produkt z wyprzedaży
59,84 zł oszczędzasz 29,92 zł (rabat 50%)
cena:29,92 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Produkt z wyprzedaży

Produkt z wyprzedaży

Na wyprzedaży oferujemy zazwyczaj pojedyncze egzemplarze towaru i nie ma możliwości zwiększenia dostępnej ilości. Wszystkie wady produktu staramy się dokładnie opisać, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt email ksiegarnia@bookcity.pl w celu uzyskania dokładniejszych informacji. W przypadku zakupu tego samego towaru przez więcej niż jedną osobę obowiązuje kolejność zgłoszenia.

Opis produktu/serii

Uwaga, opis produktu może być niekomplety a w przypadku materiałów do nauki języka dotyczyć całej serii a nie tylko wyświetlanego komponentu. W razie wątpliwości prosimy o kontakt ksiegarnia@bookcity.pl.
Płyty CD do podręcznika z ćwiczeniami Eurolingua Deutsch neu. Jest to unowocześniona, znana od lat seria, dopasowana do standardów Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego. Przejrzysta budowa, krótkie sekwencje i urozmaicone ćwiczenia umożliwiają szybki postęp w nauce. Autorzy serii szczególny nacisk kładą na rozwój sprawności językowych w kontekście międzykulturowym oraz samodzielną ocenę i dokumentowanie zdobywanych umiejętności. Poziom: podstawowy A1

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Eurolingua Deutsch Neu 1 CD. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.

Newsletter księgarni Bookcity