logo
Menu
0Koszyk
Szukaj
Español? Sí, gracias nr 59 lipiec-wrzesień 2022

Español? Sí, gracias

nr 59 lipiec-wrzesień 2022

Español? Sí, gracias nr 59 lipiec-wrzesień 2022
komponent: nr 59 lipiec-wrzesień 2022
język: hiszpański
wydawnictwo: Colorful Media
etykiety: Słownictwo kwartalnik Czasopisma
ISBN / EAN: 9772080771224
Español? Sí, gracias nr 59 lipiec-wrzesień 2022
Produkt niedostępny.
brak informacji o dostępności
Dodaj do przechowalni
książki po polsku

Opis produktu/serii

¿Español? Sí, gracias to kwartalnik tworzony przez hiszpańsko-polski zespół (większość materiałów powstaje w Hiszpanii) specjalnie dla wszystkich zainteresowanych nauką języka hiszpańskiego. Jego treść stanowią różnorodne artykuły ilustrowane kolorowym materiałem zdjęciowym.

Przyjemne uzupełnienie nauki
Każdy numer dostarcza wielu interesujących tekstów mogących służyć zarówno do samodzielnej nauki, jak i pracy w grupie, z nauczycielem. Nasi Czytelnicy to osoby uczące się indywidualnie języka hiszpańskiego oraz nauczyciele i lektorzy, którzy wykorzystując ¿Español? Sí, gracias, w nauczaniu, uatrakcyjniają w ten sposób zajęcia.

Co trzy miesiące nowe aktualne tematy
Dzięki regularności, z jaką ukazuje się ¿Español? Sí, gracias nauka jest ciekawa, ponieważ artykuły dotyczą bieżących wydarzeń i aktualnych tematów, a także poruszają zagadnienia związane z konkretną porą roku. W ten sposób nasi Czytelnicy, szkoląc język hiszpański, poszerzają jednocześnie swoją wiedzę dotyczącą nie tylko krajów i regionów hiszpańskojęzycznych, ale także wielu innych dziedzin, takich jak technika, psychologia, polityka, muzyka czy sport.

Tematyka uniwersalna w ¿Español? Sí, gracias
Oprócz bieżących tematów, nasi Czytelnicy znajdą w magazynie tematy uniwersalne, niezależne od pory roku czy też aktualnych wydarzeń. Są to zagadnienia często poruszane podczas matury i innego rodzaju egzaminów (np.: życie szkolne, rodzina, czas wolny, zdrowie, ochrona środowiska, media, środki transportu), a wszystko to w odniesieniu do współczesnego świata.

Słownictwo do każdego tekstu
Magazyn jest ciekawym urozmaiceniem nauki języka hiszpańskiego na poziomie średnio zaawansowanym i zaawansowanym. Może być pomocny zarówno osobom, które uczą się w sposób systematyczny, jak i wszystkim tym, którym zależy na odświeżeniu swoich umiejętności językowych i poszerzeniu zasobu słownictwa. Słownictwo, które zostało opracowane do tekstów, pomoże w pełni zrozumieć tekst - Czytelnik nie musi więc korzystać ze słownika, a zaoszczędzony czas może przeznaczyć na naukę nowo poznanych słówek.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Español? Sí, gracias nr 59 lipiec-wrzesień 2022. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom.