logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo

English Vocabulary in Use Upper Intermediate

English Vocabulary in Use Upper Intermediate
komponent: Edition with answers and CD-ROM
język: angielski
wydawnictwo: Cambridge University Press
autor: Michael McCarthy Felicity O'Dell
etykiety: Słownictwo Podręczniki B2 English Vocabulary in Use
ISBN / EAN: 9781107600942
rok wydania: 2012
stron: 280
oprawa: Miękka
format: 20x27 cm
English Vocabulary in Use Upper Intermediate
94,10 zł oszczędzasz 10%
cena:84,69 zł
sprowadzamy pod zamówienie, ok. 3-4 tygodnie oczekiwania
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

Popularna seria 4 tomów do samodzielnej nauki angielskiego słownictwa, prowadząca od poziomu podstawowego do zaawansowanego. Idealna zarówno dla nastolatków, jak i dorosłych. W każdej części słownictwo przedstawione jest w kilkudziesięciu dwustronicowych rozdziałach: po lewej stronie wprowadzane są w kontekście nowe słowa i zwroty dotyczące określonej tematyki, po prawej utrwalające je ćwiczenia.

Nowością są dołączone CD-ROM-y, a na nich:

  • dodatkowe ćwiczenia do każdego rozdziału,
  • interaktywne łamigłówki i gry uczące słownictwa,
  • możliwość odsłuchania większości ćwiczeń,
  • możliwość komponowania testów o różnej długości z wybranych rozdziałów,
  • wbudowany słowniczek.

 

Seria In Use to przede wszystkim bardzo popularne gramatyki o różnym stopniu zaawansowania. Najbardziej znaną wśród nich jest English Grammar in Use autorstwa Raymonda Murphy'ego. Na całym świecie sprzedano już miliony egzemplarzy English Grammar in Use. Gramatyki In Use służą do samodzielnej nauki oraz mogą być wykorzystywane na zajęciach w klasie. Oferują komentarz gramatyczny ilustrowany przykładami oraz zestaw interesujących ćwiczeń. Na końcu każdej książki znajdują się testy sprawdzające. Gramatyki In Use dostępne są w wersjach z odpowiedziami lub bez. Dla zainteresowanych seria oferuje dodatkowe ćwiczenia. Seria In Use to także materiały do samodzielnej nauki słownictwa na wszystkich poziomach zaawansowania. Ćwiczenia wykorzystują autentyczne przykłady ze współczesnego języka angielskiego.

Opinia Bookcity

Książka ma prawie wszystkie zalety podobnej pozycji na poziomie Pre-intermediate and intermediate, a więc sensowny podział na dwustronicowe rozdziały, w których lewą stronę poświęcono na teorię, a prawą na ćwiczenia, a także w przystępny sposób wprowadza słownictwo. Żal trochę, że im wyższy poziom, tym mniej kolorów i obrazków, a więcej ,,poważnych" treści i ćwiczeń, a przecież nie tylko uczniowie mniej zaawansowani językowo lubią się uczyć lekko, łatwo i przyjemnie. Ale spokojnie – jest dobrze! :)

W książce znajdziemy 11 działów: Effective vocabulary learning, Word formation, Words and pronunciation, Connecting and linking words, Countables and uncountables, Topics (tutaj aż 28 rozdziałów), Feelings and actions, Basic concepts, idiomatic expressions, Phrasal verbs and verb-based expressions oraz Varieties of English.

Komponenty

Lista wszystkich komponentów dla tytułu English Vocabulary in Use Upper Intermediate. Każdy komponent należy zamówić osobno.

English Vocabulary in Use: Upper Intermediate. 4th edition:

English Vocabulary in Use: Upper Intermediate. 3rd Edition: