logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
English Matters - Magazyn dla uczących się języka angielskiego

English Matters - Magazyn dla uczących się języka angielskiego

English Matters - Magazyn dla uczących się języka angielskiego
komponent: numer 78 - wrzesień/październik 2019
język: angielski
wydawnictwo: europress
etykiety: Słownictwo Czasopisma dwumiesięcznik
ISBN / EAN: 9771896418941
English Matters - Magazyn dla uczących się języka angielskiego
cena:12,90 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

English Matters to dwumiesięcznik tworzony przez brytyjsko-polski zespół specjalnie dla wszystkich zainteresowanych nauką języka angielskiego. Jego treść stanowią artykuły w języku angielskim, do których opracowane zostały słowniczki.

Każdy numer dostarcza wielu interesujących tekstów mogących służyć zarówno do samodzielnej nauki, jak i pracy w grupie, z nauczycielem. Nasi Czytelnicy to osoby uczące się indywidualnie języka angielskiego oraz nauczyciele i lektorzy, którzy wykorzystując ENGLISH MATTERS w nauczaniu, uatrakcyjniają w ten sposób zajęcia.

Magazyn jest ciekawym urozmaiceniem nauki języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym i zaawansowanym. Może być pomocny zarówno osobom, które uczą się w sposób systematyczny, jak i wszystkim tym, którym zależy na odświeżeniu swoich umiejętności językowych i poszerzeniu zasobu słownictwa. Słownictwo, które zostało opracowane do tekstów, pomoże w pełni zrozumieć tekst - Czytelnik nie musi więc korzystać ze słownika, a zaoszczędzony czas może przeznaczyć na naukę nowo poznanych słówek.

Dzięki regularności, z jaką ukazuje się ENGLISH MATTERS, nauka jest ciekawa, gdyż artykuły dotyczą bieżących wydarzeń i aktualnych tematów, a także poruszają zagadnienia związane z konkretną porą roku. W ten sposób nasi Czytelnicy, szkoląc język angielski, poszerzają jednocześnie swoją wiedzę dotyczącą nie tylko krajów anglojęzycznych, ale także wielu innych dziedzin, takich jak technika, psychologia, polityka, muzyka czy sport.

Oprócz bieżących tematów, w magazynie znajdują się tematy uniwersalne, niezależne od pory roku czy też aktualnych wydarzeń. Są to zagadnienia często poruszane podczas matury i innego rodzaju egzaminów, takie jak: życie szkolne, rodzina, czas wolny, zdrowie, ochrona środowiska, media, środki transportu, a wszystko to w odniesieniu do współczesnego świata.

Komponenty

Lista wszystkich komponentów dla tytułu English Matters. Każdy komponent należy zamówić osobno.

English Matters - Magazyn dla uczących się języka angielskiego: