logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
English in Science and Technology Angielski w naukach ścisłych i technicznych

English in Science and Technology Angielski w naukach ścisłych i technicznych

English in Science and Technology Angielski w naukach ścisłych i technicznych
język: angielski
wydawnictwo: Poltext
etykiety: Słownictwo Słowniki
ISBN / EAN: 9788375616712
rok wydania: 2017
oprawa: twarda
English in Science and Technology Angielski w naukach ścisłych i technicznych
64,90 zł oszczędzasz 9,73 zł (rabat 15%)
cena:55,17 zł
wysyłamy w 2-3 dni robocze
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

Znakomite kompendium fachowego języka angielskiego dla przedstawicieli nauk ścisłych, przyrodniczych i technicznych.
Bezcenna pomoc w samodzielnym opanowaniu umiejętności czytania, tłumaczenia oraz poprawnego pisania i wygłaszania tekstów naukowo-technicznych w języku angielskim.
Znajdziecie w niej:
- prawa i definicje naukowe,
- przykłady pisania publikacji naukowej,
- opisy patentów,
- słownictwo i zwroty pomocne w komunikacji w trakcie konferencji,
- przykłady opisu eksperymentu i analizy wyników badań.
„English in Science and Technology” napisana jest metodą bilingwalną, czyli zawiera pełne tłumaczenie wszystkich tekstów. Osobom zaawansowanym językowo posłuży jako pomoc przy pisaniu publikacji naukowych, przygotowywaniu wykładów, odczytów i referatów w języku angielskim. Skorzystają z niej naukowcy, specjaliści, wykładowcy, tłumacze, a także studenci.
Książka może stanowić znakomitą pomoc dla osób uczących się języka angielskiego na lektoratach w uczelniach technicznych.
***
Piotr Domański przez wiele lat nauczał naukowo-technicznego języka angielskiego na Politechnice Warszawskiej, a ponadto jest autorem wielu książek do nauki angielskiego, w tym bestsellera „Active English at Work”.
Artur Domański – inżynier-chemik, absolwent Politechniki Warszawskiej. Jako biotechnolog zdobywał doświadczenie zawodowe w placówkach badawczo-rozwojowych w koncernach międzynarodowych w Polsce, Wielkiej Brytanii, USA, Niemczech, Francji i Włoszech. Łączy naukę z praktyką. Jako praktyk-specjalista jest odpowiedzialny za koncepcje i wdrażanie projektów przemysłowych w wielkiej skali. Jako autor projektów czynnie uczestniczy w konferencjach naukowych. Autor i współautor wielu patentów.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o English in Science and Technology Angielski w naukach ścisłych i technicznych. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.

Newsletter księgarni Bookcity