logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
English Grammar in Use

English Grammar in Use

English Grammar in Use
komponent: Book with answers and Interactive eBook
język: angielski
wydawnictwo: Cambridge University Press
autor: Raymond Murphy
etykiety: Gramatyka Słownictwo B2 B1
ISBN / EAN: 9781108586627
rok wydania: 2019
oprawa: miękka
format: 19.6x26.4cm
stron: 396
English Grammar in Use
112,00 zł oszczędzasz 15%
cena:95,20 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Dodaj do przechowalni
PROMOCJA
Edgard promocja 30%
PROMOCJA

Opinia Bookcity

Czy ktoś jeszcze nie zna światowego bestsellera, który w 2015 r. obchodził 30 rocznicę obecności na rynku? Z tą pozycją po prostu wstyd nie mieć do czynienia. Można śmiało powiedzieć, że jest ten podręcznik jest pierwszym wyborem dla osób samodzielnie uczących się języka angielskiego na poziomie B1-B2. Do poćwiczenia angielskiej gramatyki mamy aż 145 dwustronicowych rozdziałów – objaśnienia po lewej, ćwiczenia po prawej. Dzięki temu, wykonując wybrane ćwiczenie, wiemy dokładnie, który element języka ćwiczymy, i przed sprawdzeniem odpowiedzi w kluczu możemy odwołać się do objaśnień, aby poprawić ewentualne błędy.

W piątym wydaniu zredukowane zostały zadania dotyczące pisania, dzięki czemu większą wagę można przyłożyć do aspektu gramatycznego. Kolejną cechą książki jest nowy wygląd oraz zaktualizowane do czasów współczesnych słownictwo. English Grammar in Use świetnie sprawdza się podczas samodzielnej nauki jak i pracy z klasą.

Na dodatkowych stronach z tyłu książki znajdziemy zebrane w pigułce informacje na temat wybranych zagadnień, np. regularnych i nieregularnych czasowników (jest i tabela), sposobów wyrażania przyszłości, różnic między brytyjską i amerykańską odmianą, a także dodatkowe ćwiczenia i test. Po wykonaniu go dowiemy się, jakie są nasze słabe strony i do których rozdziałów powinniśmy się w związku z tym udać.

Idąc z duchem czasu, wydawnictwo udostępniło tę pozycję w formie e-booka. Wystarczy skorzystać z dołączonego do książki kodu.

Najnowsze wydanie uzupełniono o wkładkę z listą terminów gramatycznych, która odsyła do konkretnych rozdziałów książki.

Polecamy zarówno książkę, jak i darmowy opis gramatyki angielskiej w serwisie do nauki angielskiego www.ang.pl

Opis produktu/serii

A Self-study Reference and Practice Book for Intermediate Learners of English

Raymond Murphy's English Grammar in Use is the first choice for intermediate (B1-B2) learners and covers all the grammar you will need at this level. This book has clear explanations and practice exercises that have helped millions of people around the world improve their English. It also includes an interactive ebook with audio that you can use online or download to your iPad or Android tablet. It is perfect for self-study and can also be used by teachers as a supplementary book in classrooms.

Komponenty

Lista wszystkich komponentów dla tytułu English Grammar in Use. Każdy komponent należy zamówić osobno.

English Grammar in Use, 5th Edition: