logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
English Grammar in Use

English Grammar in Use

English Grammar in Use
komponent: Book with answers and Interactive eBook
język: angielski
wydawnictwo: Cambridge University Press
autor: Raymond Murphy
etykiety: Gramatyka Słownictwo
ISBN / EAN: 9781107539334
English Grammar in Use
98,20 zł oszczędzasz 15%
cena:83,47 zł
sprowadzamy pod zamówienie, ok. 3-4 tygodnie oczekiwania
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

The world's best-selling grammar series for learners of English. English Grammar in Use Fourth edition is an updated version of the world's best-selling grammar title. It has a fresh, appealing new design and clear layout, with revised and updated examples, but retains all the key features of clarity and accessibility that have made the book so popular around the world. This edition includes an eBook which has the same grammar explanations and exercises found in the printed book, plus other great features. You can listen to all of the example sentences from the book, record your answers to exercises, highlight text, bookmark pages and add your own personal notes.

Seria In Use to przede wszystkim bardzo popularne gramatyki o różnym stopniu zaawansowania. Najbardziej znaną wśród nich jest English Grammar in Use autorstwa Raymonda Murphy'ego. Na całym świecie sprzedano już miliony egzemplarzy English Grammar in Use. Gramatyki In Use służą do samodzielnej nauki oraz mogą być wykorzystywane na zajęciach w klasie. Oferują komentarz gramatyczny ilustrowany przykładami oraz zestaw interesujących ćwiczeń. Na końcu każdej książki znajdują się testy sprawdzające. Gramatyki In Use dostępne są w wersjach z odpowiedziami lub bez. Dla zainteresowanych seria oferuje dodatkowe ćwiczenia. Seria In Use to także materiały do samodzielnej nauki słownictwa na wszystkich poziomach zaawansowania. Ćwiczenia wykorzystują autentyczne przykłady ze współczesnego języka angielskiego.

Opinia Bookcity

Czy ktoś jeszcze nie zna bestsellera, który niedawno obchodził 30 rocznicę obecności na rynku? Z tą pozycją po prostu wstyd nie mieć do czynienia, bo odwołuje się do niej większość uczących się języka angielskiego. Nauczyciele korzystają z niej przygotowując do matury, książka sprawdza się też jako pomocnik w trakcie zajęć w szkole, na uczelni i korepetycjach. Jest doskonale opracowana, materiał przejrzyście ułożony, wszystko tu gra!

Książka składa się z 145 dwustronicowych rozdziałów zbudowanych na zasadzie: objaśnienia po lewej, ćwiczenia po prawej. Dzięki temu wykonując wybrane ćwiczenie wiemy dokładnie, który element języka ćwiczymy i przed sprawdzeniem odpowiedzi w kluczu możemy odwołać się do objaśnień, aby poprawić ewentualne błędy.

Na dodatkowych stronach z tyłu książki znajdziemy zebrane w pigułce informacje na temat wybranych zagadnień, np. regularnych i nieregularnych czasowników (jest i tabela), sposobów wyrażania przyszłości, różnic między brytyjską i amerykańską odmianą, a także dodatkowe ćwiczenia i test. Po wykonaniu go dowiemy się, jakie są nasze słabe strony i do których rozdziałów powinniśmy się w związku z tym udać.

Polecamy! :)

Klienci, którzy kupili ten tytuł kupili również...

Komponenty

Lista wszystkich komponentów dla tytułu English Grammar in Use. Każdy komponent należy zamówić osobno.

English Grammar in Use, 4th Edition: