logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
English for Promotion

English for Promotion

wyprzedaż
English for Promotion
język: angielski
wydawnictwo: Poltext
autor: Janet Bohdanowicz Monika Neymann
etykiety: Business English przecena
ISBN / EAN: 9788388840777
English for Promotion
Produkt z wyprzedaży
39,90 zł oszczędzasz 19,95 zł (rabat 50%)
cena:19,95 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Produkt z wyprzedaży

Produkt z wyprzedaży

Na wyprzedaży oferujemy zazwyczaj pojedyncze egzemplarze towaru i nie ma możliwości zwiększenia dostępnej ilości. Wszystkie wady produktu staramy się dokładnie opisać, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt email ksiegarnia@bookcity.pl w celu uzyskania dokładniejszych informacji. W przypadku zakupu tego samego towaru przez więcej niż jedną osobę obowiązuje kolejność zgłoszenia.

Opis produktu/serii

Uwaga, opis produktu może być niekomplety a w przypadku materiałów do nauki języka dotyczyć całej serii a nie tylko wyświetlanego komponentu. W razie wątpliwości prosimy o kontakt ksiegarnia@bookcity.pl.
Książka poświęcona jest problematyce marketingowej z naciskiem na aspekty promocji. Autorki skoncentrowały się na rozwijaniu sprawności mówienia w języku angielskim podczas prezentacji, zebrań, konferencji i innych wystąpień publicznych. Czytelnicy poznają terminologię języka ogólnego oraz specjalistyczne zwroty i wyrażenia stosowane w konkretnych sytuacjach komunikowania się z odbiorcami produktów i w działalności public relations. W poszczególnych rozdziałach poruszono następujące zagadnienia:

* marka i jej znaczenie dla promocji,
* sposoby i metody komunikacji z klientem,
* interesariusze i ich wpływ na promocję,
* reklama,
* różne formy sprzedaży,
* promocja międzynarodowa - targi, wystawy i inne formy prezentacji,
* public relations w odniesieniu do organizacji pozarządowych i biznesu,
* komunikacja promocyjna w internecie,
* etyka i odpowiedzialność w promocji.

Teksty źródłowe poprzedzone są słowniczkami terminów występujących w danym przekazie informacji. W komentarzach omawiane są najciekawsze zjawiska językowe i poszerzany zakres terminologii. Ćwiczenia ukierunkowane są na rozumienie treści tekstu, utrwalanie występującej w nim terminologii, testowanie stopnia jej opanowania. Konstrukcja książki zapewnia możliwość sprawdzenia przyswojenia sobie wiedzy i umiejętności zastosowania jej w praktyce. Teksty przeznaczone dla odbiorców zaawansowanych pochodzą ze współczesnych źródeł lub są pisane przez native speakera.

Publikacja adresowana jest do uczniów, studentów, uczestników kursów, a także menedżerów i pracowników firm, którzy chcą poznać angielski język marketingu, a zwłaszcza problematykę promocji.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o English for Promotion. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.

Newsletter księgarni Bookcity