logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
English for physiotherapy Podręcznik z płytą CD

English for physiotherapy

Podręcznik z płytą CD

English for physiotherapy Podręcznik z płytą CD
komponent: Podręcznik z płytą CD
język: angielski
wydawnictwo: PZWL
autor: Joanna Ciecierska
etykiety: Kursy dla dorosłych
ISBN / EAN: 9788320045703
English for physiotherapy Podręcznik z płytą CD
cena:79,00 zł
wysyłamy w 2-3 dni robocze
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

Jest to podręcznik do nauki specjalistycznego języka angielskiego przeznaczony dla studentów kierunku fizjoterapia na uczelniach medycznych, akademiach wychowania fizycznego i wyższych szkołach zawodowych.
W podręczniku uwzględniono słownictwo ogólne z zakresu anatomii i fizjoterapii oraz słownictwo specjalistyczne związane z zabiegani fizjoterapeutycznymi stosowanymi w wybranych schorzeniach. Szczególny nacisk położono na umiejętne posługiwanie się nazwami specjalistycznymi i ich potocznymi odpowiednikami.
Dołączona do podręcznika płyta CD umożliwia przećwiczenie i opanowanie prawidłowej wymowy zawartej w nim terminologii; pozwala też na doskonalenie rozumienia ze słuchu i ćwiczenie umiejętności komunikacyjnych.
Zamieszczone na marginesach słowniczki oraz słownik z fonetyczną transkrypcją wymowy i klucz do ćwiczeń ułatwiają samodzielną naukę.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o English for physiotherapy Podręcznik z płytą CD. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.

Newsletter księgarni Bookcity