logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
English for Business and Politics. Nowe wydanie Książka+mp3 do pobrania

English for Business and Politics. Nowe wydanie

Książka+mp3 do pobrania

English for Business and Politics. Nowe wydanie Książka+mp3 do pobrania
komponent: Książka+mp3 do pobrania
język: angielski
wydawnictwo: Poltext
autor: Dagmara Świada
etykiety: Business English
ISBN / EAN: 9788375617139
rok wydania: 2017
English for Business and Politics. Nowe wydanie Książka+mp3 do pobrania
44,90 zł oszczędzasz 6,73 zł (rabat 15%)
cena:38,17 zł
wysyłamy w 2-3 dni robocze
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

Dzięki tej książce z łatwością przyswoisz słownictwo z zakresu gospodarki i polityki, a czytanie oryginalnych tekstów czy śledzenie wypowiedzi po angielsku np. na konferencjach, w radiu, telewizji oraz internecie nie będzie już problemem.

Książka jest przeznaczona dla studentów szkół wyższych i pomaturalnych, kształcących przyszłych ekonomistów, finansistów, biznesmenów, dyplomatów, dziennikarzy, specjalistów z zakresu zarządzania i innych pokrewnych dziedzin. Może być stosowana już na średnim poziomie nauczania „języka ogólnego”, a także może służyć do samodzielnej nauki.

Teksty wybrane z prasy codziennej i specjalistycznej zostały adaptowane do potrzeb dydaktycznych i zawierają kluczową dla wybranej tematyki leksykę, połączenia wyrazowe i konstrukcje syntaktyczne.
Każdy tekst jest zaopatrzony w słowniczek.

Graficzna organizacja słownictwa specjalistycznego jest nowością w podręcznikach przeznaczonych do nauczania języka fachowego. Mapy i diagramy ilustrują w sposób syntetyczny użycie kluczowych słów we właściwych połączeniach wyrazowych. Umożliwia to ich szybkie zapamiętywanie i prawidłowe stosowanie.

Ćwiczenia utrwalają terminologię i połączenia wyrazowe, pomagając przezwyciężyć interferencję języka ojczystego oraz pozwalają na opanowanie standardów obowiązujących w języku angielskim.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o English for Business and Politics. Nowe wydanie Książka+mp3 do pobrania. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.

Newsletter księgarni Bookcity