logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
English 365  Level 1 Audio CDs (2)

English 365 Level 1 Audio CDs (2)

wyprzedaż
English 365  Level 1 Audio CDs (2)
komponent: Audio CDs (2)
język: angielski
wydawnictwo: Cambridge University Press
autor: Simon Sweeney Steve Flinders Bob Dignen
etykiety: Kursy dla dorosłych
ISBN / EAN: 9780521753661
rok wydania: 2004
English 365  Level 1 Audio CDs (2)
Produkt z wyprzedaży
85,80 zł oszczędzasz 42,90 zł (rabat 50%)
cena:42,90 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Produkt z wyprzedaży

Produkt z wyprzedaży

Na wyprzedaży oferujemy zazwyczaj pojedyncze egzemplarze towaru i nie ma możliwości zwiększenia dostępnej ilości. Wszystkie wady produktu staramy się dokładnie opisać, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt email ksiegarnia@bookcity.pl w celu uzyskania dokładniejszych informacji. W przypadku zakupu tego samego towaru przez więcej niż jedną osobę obowiązuje kolejność zgłoszenia.

Opis produktu/serii

Uwaga, opis produktu może być niekomplety a w przypadku materiałów do nauki języka dotyczyć całej serii a nie tylko wyświetlanego komponentu. W razie wątpliwości prosimy o kontakt ksiegarnia@bookcity.pl.
Kurs dla dorosłych i młodzieży, idealny dla tych, którym język angielski potrzebny jest do kontaktów zawodowych, towarzyskich i w podróży. Szczególnie przydatny dla wszystkich, którzy w przeszłości uczyli się angielskiego, a teraz chcieliby tę znajomość odświeżyć i rozszerzyć. Nagrania wielu autentycznych wywiadów.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o English 365 Level 1 Audio CDs (2). Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.

Newsletter księgarni Bookcity