logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Energy 4 książka nauczyciela

Energy 4 książka nauczyciela

wyprzedaż
Energy 4 książka nauczyciela
komponent: Teacher's Book
język: angielski
wydawnictwo: Longman - Pearson Education
autor: Liz Kilbey Jim Rose Andrzej Walczak Steve Elsworth
etykiety: Gimnazjum przecena
ISBN / EAN: 9781405861915
Energy 4 książka nauczyciela
Produkt z wyprzedaży
92,60 zł oszczędzasz 46,30 zł (rabat 50%)
cena:46,30 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Produkt z wyprzedaży

Produkt z wyprzedaży

Na wyprzedaży oferujemy zazwyczaj pojedyncze egzemplarze towaru i nie ma możliwości zwiększenia dostępnej ilości. Wszystkie wady produktu staramy się dokładnie opisać, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt email ksiegarnia@bookcity.pl w celu uzyskania dokładniejszych informacji. W przypadku zakupu tego samego towaru przez więcej niż jedną osobę obowiązuje kolejność zgłoszenia.

Opis produktu/serii

Uwaga, opis produktu może być niekomplety a w przypadku materiałów do nauki języka dotyczyć całej serii a nie tylko wyświetlanego komponentu. W razie wątpliwości prosimy o kontakt ksiegarnia@bookcity.pl.

Przejrzyste cele i układ lekcji, krótkie i dynamiczne rozdziały z licznymi odniesieniami do brytyjskiej popkultury, znane piosenki, emocjonujące quizy i projekty oraz nauka technik efektywnego uczenia się, powtarzania i testowania nowego materiału stanowią w kursie Energy klucz do motywacji nastolatków i ich systematycznego przygotowania do egzaminu gimnazjalnego.


Kurs stworzony z myślą o polskim gimnazjum

  • Lista słów z polskimi tłumaczeniami oraz polecenia w języku polskim w zeszycie ćwiczeń na poziomach 1 i 2 ułatwiają pracę w domu.
  • Ćwiczenia o stopniowalnej trudności oraz objaśnienia gramatyki w języku polskim w zeszycie ćwiczeń, a także dodatkowe porady i materiały do kopiowania w książce nauczyciela ułatwiają pracę z klasami o zróżnicowanym poziomie zaawansowania.
  • Ćwiczenia polegające na poprawianiu typowych błędów popełnianych przez polskich uczniów.
  • Regularne powtórki po każdym rozdziale w podręczniku, zeszycie ćwiczeń i na CD-ROM-ie dają uczniom liczne okazje do samooceny, zwiększają wiarę we własne możliwości oraz utrwalają materiał wymagany na egzaminie.
     

Energy a przygotowanie do egzaminu

  • Zróżnicowane materiały do słuchania i czytania zapoznają uczniów z różnymi typami zadań o określonej tematyce, które mogą pojawić się na egzaminie.
  • Liczne sekcje Communication i Roleplay dają uczniom okazję do ćwiczenia różnorodnych funkcji językowych przy użyciu poznanych struktur leksykalno-gramatycznych.
  • Dzięki ramkom Study Skills i Memory Tips uczniowie poznają techniki efektywnej nauki, które się przydadzą podczas przygotowania do egzaminu.
  • Niewątpliwym atutem kursu jest duża ilość quizów, projektów, piosenek i odniesień do brytyjskiej popkultury, co motywuje do nauki, czyniąc ją bardziej efektywną.


Zapraszamy do przejrzenia zeszytów Zadania egzaminacyjne z języka angielskiego, dzięki którym uczniowie zaznajomią się z wszystkimi typami zadań egzaminacyjnych i technikami ich rozwiązywania, w wyniku czego będą lepiej przygotowani do egzaminu.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Energy 4 książka nauczyciela. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.

Newsletter księgarni Bookcity