logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
En Action 1 (wydanie dla szkół ponadgimnazjalnych) podręcznik

En Action 1 (wydanie dla szkół ponadgimnazjalnych) podręcznik

wyprzedaż
En Action 1 (wydanie dla szkół ponadgimnazjalnych) podręcznik
komponent: Podręcznik +CD
język: francuski
wydawnictwo: Hachette FLE
etykiety: Podręczniki Liceum - klasa 1 Technikum - klasa 1 Szkoła zawodowa - klasa 1 Podręczniki szkolne
ISBN / EAN: 9782014015591
Numer dopuszczenia MEN: 745/1/2015
stan książki: Zagięcie książki wraz z lekkim rozdarciem na grzbiecie, lekko zabrudzona okładka i średniej wielkości zagięcie tylnej okładki w górnej części
En Action 1 (wydanie dla szkół ponadgimnazjalnych) podręcznik
Produkt z wyprzedaży
58,70 zł oszczędzasz 26,41 zł (rabat 45%)
cena:32,29 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Produkt z wyprzedaży

Produkt z wyprzedaży

Na wyprzedaży oferujemy zazwyczaj pojedyncze egzemplarze towaru i nie ma możliwości zwiększenia dostępnej ilości. Wszystkie wady produktu staramy się dokładnie opisać, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt email ksiegarnia@bookcity.pl w celu uzyskania dokładniejszych informacji. W przypadku zakupu tego samego towaru przez więcej niż jedną osobę obowiązuje kolejność zgłoszenia.

Opis produktu/serii

Uwaga, opis produktu może być niekomplety a w przypadku materiałów do nauki języka dotyczyć całej serii a nie tylko wyświetlanego komponentu. W razie wątpliwości prosimy o kontakt ksiegarnia@bookcity.pl.

UWAGA, Dostępna w tej chwili jest poprzednie wydanie En Action 1 - wydanie do szkół ponadgimnazjalnych. 

RÓŻNICE:

9782014015591 - En action 1 (dla szkół ponadgimnazjalnych)

  • 6 rozdziałów
  • Nagrania na CD

9782015135533 - En action 1 nowe wydanie (dla szkół ponadpodstawowych)

  • 5 rozdziałów
  • Nagrania on-line

 

Podstawową różnicą jest ilość rozdziałów oraz sposób dostępu do nagrań. W dostępnej książce - poprzedniej edycji - są wszystkie rozdziały, które są w nowej edycji plus rozdział szósty. Podręczniki i ćwiczenia zostały porównane strona po stronie.

Dodruk nowej edycji jest spodziewany pod koniec listopada.

 

 

 

 

En Action! to nowoczesny kurs dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, rozpoczynających bądź kontynuujących naukę języka francuskiego. Opracowane dla współczesnego licealisty tematy, solidna baza gramatyczna i leksykalna zmotywują ucznia dla nauki języka i umożliwią mu przygotowanie się do egzaminu maturalnego, zarówno w części ustnej, jak i pisemnej.

Szeroka gama nowoczesnych komponentów dydaktycznych dla ucznia i nauczyciela umożliwia dostosowanie kursu do potrzeb, zainteresowań i zaawansowania językowego grupy.

En Action! 1 umożliwia realizację podstawy programowej IV.0 i IV.1. Przygotowuje uczniów do poziomu językowego A2.1.

Płyta CD dołączona do podręcznika zawiera kompletny zestawa nagrań: dialogi, ćwiczenia z rozumienia ze słuchu, słownictwo i zwroty ze stron "Communication & Lexique", ćwiczenia fonetyczne. Nagrania są w formacie mp3.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o En Action 1 (wydanie dla szkół ponadgimnazjalnych) podręcznik. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.