logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
ELI Scrittura Quaderno Oper 2011

ELI Scrittura Quaderno Oper 2011

ELI Scrittura Quaderno Oper 2011
język: włoski
wydawnictwo: ELI
etykiety: Gramatyka
ISBN / EAN: 9788846829597
ELI Scrittura Quaderno Oper 2011
39,00 zł oszczędzasz 3,90 zł (rabat 10%)
cena:35,10 zł
wysyłamy w 2-3 dni robocze
Kupuję
Dodaj do przechowalni
PROMOCJA
Macmillan Readers z rabatem 30%
PROMOCJA

Opis produktu/serii

Scrittura - Percorsi guidati per scrivere e comunicare in modo efficace - Quaderno operativo per il recupero e il consolidamento to pozycja porządkująca znajomość języka włoskiego pod kątem nauki poprawnego i skutecznego komunikowania się za pomocą słowa pisanego. 

Książka prezentuje w sposób przejrzysty i syntetyczny reguły i wiadomości teoretyczne oraz zawiera praktyczne ćwiczenia ukierunkowane na rozwój kompetencji związanych z konstruowaniem wypowiedzi pisemnych.
Każdy rozdział składa się ze zwięzłego przedstawienia danego zagadnienia oraz zestawu zadań nawiązujących do omawianego tematu. 
Proponowane ćwiczenia posiadają zróżnicowany charakter i bazują na autentycznych tekstach i dokumentach w szczególności o tematyce cywilizacyjnej i kulturowej.

Jednym słowem Scrittura - Percorsi guidati per scrivere e comunicare in modo efficace - Quaderno operativo per il recupero e il consolidamento to praktyczne i łatwe w użyciu narzędzie umożliwiające poznanie mechanizmów budowy wypowiedzi w języku włoskim.

Komponenty

Lista wszystkich komponentów dla tytułu ELI Scrittura Quaderno Oper 2011. Każdy komponent należy zamówić osobno.

ELI Scrittura Quaderno Oper 2011: