logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Elementary Language Practice

Elementary Language Practice

Elementary Language Practice
komponent: With Key
język: angielski
wydawnictwo: Macmillan
autor: Michael Vince
etykiety: Gramatyka KET Egzaminy Słownictwo Podręczniki
ISBN / EAN: 9780230726963
rok wydania: 2010
Elementary Language Practice
105,00 zł oszczędzasz 15,75 zł (rabat 15%)
cena:89,25 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opinia Bookcity

Elementary Language Practice Michaela Vince'a to pozycja dla osób, które przygotowują się do egzaminu A2 Key (wcześniej KET).

Zaletą książki jest uwzględnienie gramatyki i słownictwa, dzięki czemu nie trzeba zaopatrywać się w dwie osobne pozycje.

Zagadnieniom gramatycznym poświęcono aż siedemdziesiąt siedem rozdziałów. Najczęściej są one dwustronicowe – po lewej stronie czytamy objaśnienia, po prawej mamy kilka ćwiczeń. Po kilku rozdziałach następuje podsumowanie przerobionego materiału. Rozdziałów powtórkowych jest trzynaście.

Druga część książki to dwadzieścia rozdziałów poświęconych słownictwu. Tematyczny podział zasobu słów pomaga w wyborze zakresu słownictwa, którym jesteśmy najbardziej zainteresowani. Utrwaleniu materiału służą też ilustracje i krzyżówki, które jednak nie dominują w układzie książki.

Na końcu umieszczono listę czasowników nieregularnych, listę nowego słownictwa, które pojawia się w poszczegółnych rozdziałach oraz indeks zagadnień gramatycznych.

Jeśli ktoś czuje niedosyt, może skorzystać z dołączonego do książki CD-ROM-u z dodatkowymi ćwiczeniami gramatycznymi i leksykalnymi.

Elementary Language Practice to idealna pozycja nie tylko dla osób uczących się samodzielnie, ale również do pracy w grupie z lektorem. Klucz odpowiedzi pomoże w zweryfikowaniu odpowiedzi do zadań i wskaże, na których partiach materiału powinniśmy się bardziej skupić.

Opis produktu/serii

Idealna książka do nauki i utrwalenia gramatyki i słownictwa dla początkujących i średnio zaawansowanych oraz dla osób przygotowujących się do egzaminu KET (Cambridge ESOL Key English Test). Szczególny nacisk położony jest na słownictwo i zwroty przydatne w sytuacjach dnia codziennego.

Komentarze i opinie użytkowników

sylvie
 ·  ponad pięć lat temu
przyznaję rację ninie, książka może być wykorzystywana na lekcjach jako dodatek, a nie podstawa. przecież uczy głównie gramatyki, zaprojektowana jest do self study! dla mnie wszystkie poziomy vince'a są po prostu świetne.
opinia o Elementary Language Practice With Key
Nina
 ·  ponad pięć lat temu
Paula, to nie jest książka do nauczania dzieci. Nauczając języków obcych trzeba stosować różne metody. Jeśli dzieci na lekcji "przerabiają" z Tobą tę książkę, to nie dziwię się, że nie mogą się doczekać przysowiowego dzwonka.
Uważam, że książka jest bardzo dobra, może dla osób, które troszkę później zaczęy uczyć się języka angielskiego. Pozdrowienia dla wszystkich, dla których angielski jest kolejnym językiem.
opinia o Elementary Language Practice With Key
Paula
 ·  ponad pięć lat temu
książka co prawda podzielona gramatycznie, nie jest zbytnio przytłaczająca ilością ćwiczeń, ale muszę przyznać, że są one zaprezentowane w sposób rozlazły(tzn. długie i męczące jak na tak niski poziom), a każde dziecko, którego z niej uczyłam nie mogło doczekać się końca lekcji.
opinia o Elementary Language Practice With Key

Komponenty

Lista wszystkich komponentów dla tytułu Elementary Language Practice. Każdy komponent należy zamówić osobno.

Elementary Language Practice:

  • 9780230726963
    105,00 zł -15%
    89,25 zł