logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
El español en crucigramas 2-nivel intermedio

El español en crucigramas 2-nivel intermedio

El español en crucigramas 2-nivel intermedio
język: hiszpański
wydawnictwo: ELI
etykiety: Dla nauczycieli
ISBN / EAN: 9788881485666
El español en crucigramas 2-nivel intermedio
86,90 zł oszczędzasz 8,69 zł (rabat 10%)
cena:78,21 zł
sprowadzamy pod zamówienie, ok. 3-4 tygodnie oczekiwania
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

El español en crucigramas 2 - nivel intermedio - edición fotocopiable - to książka prezentująca, sprawdzająca i systematyzująca poprzez zabawy krzyżówkowe znajomość słownictwa hiszpańskiego z różnych dziedzin życia na poziomie średniozaawansowanym. Składa się z przystosowanych do kserowania czarno-białych zbindowanych kart formatu 21x29,7cm. Słownictwo pogrupowane jest w 12 rozdziałach. Każdy rozdział składa się z 20 opatrzonych rysunkami słówek (rzeczowniki, przymiotniki i czasowniki), które należy następnie wykorzystać w pięciu różnych krzyżówkach.

Książka przeznaczona jest przede wszystkim dla nauczycieli i lektorów poszukujących dodatkowych materiałów do wykorzystania w trakcie zajęć. Zawarte w książce materiały można powielać dowolną ilość razy nie naruszając przy tym praw autorskich, ponieważ osoba kupująca książkę nabywa prawo do kserowania zawartych w niej treści. Dodatkowo w celu ułatwienia powielania materiały mają czarno-biały druk i zostały w całości zbindowane, co minimalizuje możliwość zniszczenia książki podczas rozkładania jej na kserokopiarce, lub skanerze.

Lista tematów:

-Introduccíon
-En el aeropuerto
-Los habitantes del mar
-Los animales de la granja
-Oficios y profesiones
-En la cocina
-Los adjetivos
-En la estación
-En el mar
-En el zoo
-Las partes del cuerpo
-La escuela
-Los verbos
-Lista de las palabras presentadas

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o El español en crucigramas 2-nivel intermedio. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.