logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Easy FCE Książka + Audio CD + MP3

Easy FCE Książka + Audio CD + MP3

Easy FCE Książka + Audio CD + MP3
komponent: Książka + Audio CD + MP3
język: angielski
wydawnictwo: Edgard
etykiety: FCE Egzaminy
ISBN / EAN: 9788360415696
rok wydania: 2013
stron: 172
oprawa: Miękka
format: 21x29 cm
Easy FCE Książka + Audio CD + MP3
Produkt niedostępny.
Tytuł niedostępny, nakład wyczerpany
PROMOCJA
Macmillan Readers z rabatem 30%
PROMOCJA

Opis produktu/serii

O Easy FCE

* nagrania 12 native speakerów
* komputerowe symulacje egzaminów
* Inteligentny Klucz - odpowiedzi wraz z objaśnieniami
* Niezbędnik zdającego: wskazówki, najnowsze zmiany, idiomy
* Filmy i porady egzaminatorów

Easy FCE to rozbudowany pakiet obejmujący książkę, płytę z nagraniami egzaminatorów British Council oraz program komputerowy zawierający wierne symulacje egzaminów.

Pakiet przygotowuje do egzaminu FCE. Uzupełnia, weryfikuje i utrwala wiadomości oraz umiejętności nabyte podczas nauki w szkole oraz w trakcie kursów specjalistycznych. Polecany jest zwłaszcza osobom samodzielnie przygotowującym się do egzaminu.

Podręcznik zbudowany jest identycznie jak prawdziwy egzamin - składa się z 5 części, które uczą zdawać kolejne Papers (Reading, Writing, Use of English, Listening, Speaking). W każdej z nich zamieszczono ćwiczenia występujące na FCE, dokładnie objaśniono polecenia, a także - dzięki opracowaniu Inteligentnego Klucza Odpowiedzi - szczegółowo omówiono prawidłowe rozwiązania. Dodatkowo w książce zamieszczono pełny zapis nagrań z części Listening, modelowe odpowiedzi z działu Speaking oraz wzorcowe teksty (Writing). W formie drukowanej dostępny jest jeden pełny egzamin wraz z odpowiedziami.

Płyta Audio obejmuje 68 min. nagrań 12 specjalnie dobranych lektorów. Przykłady z części Listening umożliwiają osłuchanie się z językiem i, przede wszystkim, sprawdzają rozumienie ze słuchu. Nagrania z części Speaking są wzorcami wypowiedzi ustnych, z którymi każdy przystępujący do egzaminu powinien się zapoznać.

Na drugiej płycie zamieszczono komputerowe symulacje FCE. Zastosowanie w nich ograniczenia czasowego oraz dobór odpowiedniego sposobu udzielania odpowiedzi, umożliwia samodzielne sprawdzenie, w warunkach zbliżonych do egzaminu, w jakim stopniu jesteśmy już do niego przygotowani. Na płycie znajdują się również trzy filmy z cennymi poradami egzaminatorów.

Komponenty

Lista wszystkich komponentów dla tytułu Easy FCE. Każdy komponent należy zamówić osobno.

Easy FCE: