logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Duński Kurs Podstawowy - Nowa Edycja, Książka + MP3 do pobrania

Duński Kurs Podstawowy - Nowa Edycja, Książka + MP3 do pobrania

Duński Kurs Podstawowy - Nowa Edycja, Książka + MP3 do pobrania
język: duński
wydawnictwo: Edgard
etykiety: Multimedia
ISBN / EAN: 9788361828679
oprawa: twarda
stron: 112
rok wydania: 2010
format: 13.5 x 19 cm
Duński Kurs Podstawowy - Nowa Edycja, Książka + MP3 do pobrania
29,90 zł oszczędzasz 4,48 zł (rabat 15%)
cena:25,42 zł
wysyłamy w 2-3 dni robocze
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

Duński Kurs Podstawowy - Nowa edycja

* 131 minut nagrań - tylko profesjonalni lektorzy,
* przystępnie objaśniona gramatyka,
* ćwiczenia z odpowiedziami,
* ciekawostki na temat języka i kultury Danii,
* dodatkowe słówka i przydatne informacje.

Duński Kurs podstawowy przeznaczony jest dla osób początkujących oraz wszystkich, którzy chcą szybko i samodzielnie przypomnieć sobie podstawy języka duńskiego.

Kurs uczy 1500 słów i zwrotów niezbędnych na co dzień - teraz już samodzielnie zapytasz o drogę, zrobisz zakupy, zarezerwujesz pokój i bez problemu poradzisz sobie w każdej codziennej sytuacji! Zamieszczone w książce ciekawostki zapoznają Cię z obyczajami oraz kulturą Danii.

W skład kursu wchodzą: książka oraz dwie płyty audio z nagraniami.

Książka (112 str.) zawiera zapis nagrań, interesujące ćwiczenia, ciekawostki oraz uczy prawidłowej pisowni. Część gramatyczna wyjaśnia najważniejsze zagadnienia, a liczne przykłady pozwalają na lepsze zrozumienie i ugruntowanie opisanych zasad. Książka zawiera ciekawostki na temat życia we współczesnej Danii. Opisane są m.in. cechy typowych Duńczyków, kontrowersyjna dzielnica Kopenhagi - Christiania, cuda przyrody i tradycyjne potrawy.

Nagrania (131 min) pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię oraz prawidłowy duński akcent. Słówka, zwroty i dialogi zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów. Uczysz się bez konieczności zaglądania do książki!

Duński Kurs podstawowy jest polecany do samodzielnej nauki w podróży, w domu, w samochodzie. Ucz się, gdziekolwiek jesteś! Opanuj podstawy języka i zacznij swobodnie rozmawiać!

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Duński Kurs Podstawowy - Nowa Edycja, Książka + MP3 do pobrania. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.

Newsletter księgarni Bookcity