logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Dracula Book 1. Drakula Tom 1 (poziom B2/C1) Książka ze słownikiem

Dracula Book 1. Drakula Tom 1 (poziom B2/C1) Książka ze słownikiem

Dracula Book 1. Drakula Tom 1 (poziom B2/C1) Książka ze słownikiem
komponent: Książka ze słownikiem
język: angielski
autor: Bram Stoker
wydawnictwo: Ze Słownikiem
etykiety: Lektury uproszczone (Readers) Lektura ze słownikiem
ISBN / EAN: 9788365646101
Dracula Book 1. Drakula Tom 1 (poziom B2/C1) Książka ze słownikiem
49,00 zł oszczędzasz 7,35 zł (rabat 15%)
cena:41,65 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Podobne tytuły:

PROMOCJA
Macmillan Readers z rabatem 30%
PROMOCJA

Opis produktu/serii

Poziom B2/C1

Powieść Drakula to historia najsłynniejszego wampira w dziejach światowej literatury. Została opublikowana w roku 1897 przez irlandzkiego pisarza Brama Stokera. Powieść bardzo szybko stała się sensacją, po dziś dzień zachwycając czytelników grozą i niesamowitością. Główny bohater Jonathan Harker to młody prawnik, który wyrusza w podróż do Transylwanii, aby spotkać się z tajemniczym hrabią Drakulą, który zamierza przeprowadzić się do Anglii. Na miejscu okazuje się jednak, że hrabia nie jest tym za kogo się podaje. Jego plany są krwawe i mordercze, a pierwszą ofiarą ma zostać Jonathan.

Seria publikacji opracowanych i wydanych przez [ze słownikiem] ma na celu ułatwienie zrozumienia czytanych powieści. W odróżnieniu od wydawnictw dwujęzycznych pozostawia czytelnikowi interpretację znaczeń i kontekstów, a tym samym sprawia, że czytanie w języku obcym staje się nie tylko przyjemne ale i rozwija umiejętności językowe. Każda książka wydana przez Wydawnictwo [ze słownikiem] zawiera 3 słowniki ułatwiające jej zrozumienie i sprawiająca, że czytanie w języku angielskim staje się przyjemnością:

  • Słownik najczęściej występujących i najprostszych słów w danej publikacji. Znajomość słownictwa z tego słownika pozwala na zrozumienie ponad 80 % treści książki.
  • Podręczny słownik na marginesie każdej strony – zawiera wszystkie nowe słowa, które nie zostały ujęte w słowniku najczęściej występujących słów.
  • Kompletny słownik wszystkich słów i form, które wystąpiły w danej publikacji pozwala na odnalezienie nieznanego słowa jeżeli czytelnik zapomniał wcześniej wyjaśnionego znaczenia.

 

Komponenty

Lista wszystkich komponentów dla tytułu Dracula Book 1. Drakula Tom 1. Każdy komponent należy zamówić osobno.

Dracula Book 1. Drakula Tom 1 (poziom B2/C1):