logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Don Juan Tenorio Książka+CD

Don Juan Tenorio Książka+CD

Don Juan Tenorio Książka+CD
komponent: Książka+CD
język: hiszpański
wydawnictwo: CIDEB
autor: José Zorrilla
etykiety: Lektury uproszczone (Readers) C1 Leer y aprender
ISBN / EAN: 9788877545947
Don Juan Tenorio Książka+CD
31,90 zł oszczędzasz 1,59 zł (rabat 5%)
cena:30,31 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

Doña Inés zostaje porwana w wyniku zakładu. Don Juan Tenorio zakochuje się w niej i przypadkowo zapoczątkowuje serię wydarzeń, które doprowadzają do jej śmierci. W tej opowieści Don Juan to postać bardzo skomplikowana i "współczesna" - romantyczny i pełen pasji grzesznik, który przez posłuszeństwo własnemu sumieniu ukazuje pozytywne cechy swojego charakteru.
Leer y aprender to czteropoziomowa seria lektur językowych. Stanowią one kompleksowe narzędzie do poszerzania kompetencji językowych, stymulujące naukę dzięki interesującemu i atrakcyjnemu doborowi tematów i tekstów. Wśród tytułów można znaleźć zarówno teksty oryginalne, jak i odpowiednio uproszczone językowo pozycje należące do klasyki literatury hispanojęzycznej, także w latynoamerykańskich odmianach języka. Poziom trudności składni i leksyki opracowany został na podstawie Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego i dostosowany wieku czytelnika.

Dodatkowe cechy serii to:
- zrozumiałe i jasne objaśnienia gramatyczne;
- wielka różnorodność ćwiczeń: rozumienie ze słuchu, testy gramatyczne, zadania konsolidacyjne i powtórzeniowe...;
- objaśnienia znaczeń trudnych słów w przypisach;
- nawiązania do aktualnych i powszechnych problemów świata, prezentacja tła historyczno-kulturowego i interdyscyplinarne dossier;
- informacja o autorze;
- nagranie tekstu na płycie CD.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Don Juan Tenorio Książka+CD. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.