logo
Menu
0Koszyk
Szukaj

Dlaczego warto kupować w Bookcity?

Nasza misja
Naszą misją jest stworzenie specjalistycznej księgarni językowej z możliwie najszerszą ofertą materiałów do nauki języków obcych oraz książek obcojęzycznych.
W naszej księgarni prezentujemy pełną ofertę czołowych wydawnictw językowych, jak i tych mniej znanych oraz ponad 10 milionów tytułów książek obcojęzycznych.
Doświadczenie
Istniejemy od 2005 roku. Przez ten czas zrealizowaliśmy ponad 425 tysięcy zamówień i wysłaliśmy ponad milion produktów. Kładziemy nacisk na profesjonalną obsługę naszych Klientów.
Oferta
W naszej księgarni oferujemy pełne cenniki wydawnictw, sprowadzamy pod zamówienie nawet najbardziej specjalistyczne czy mało popularne tytuły. Oferujemy także indywidualną wycenę na sprowadzenie książek niedostępnych w naszym katalogu (w ramach dostępności).
Wygoda
Cały czas pracujemy nad tym, aby proces zakupu był wygodny, szybki i intuicyjny. Dbamy aby nasza strona internetowa była przejrzysta i szybka. Nasza strona jest w pełni responsywna - wygląd i układ dostosowuje się automatycznie do rozmiaru okna urządzenia, na którym jest wyświetlana. Wyświetla się dobrze zarówno na dużych ekranach, jak i na smartfonach czy tabletach.

Dla dodatkowej wygody uruchomiliśmy stacjonarną księgarnię językową w centrum Warszawy, gdzie można zapoznać się z najbogatszą ofertą jezykową w stolicy.
Bezpieczeństwo
Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych osobowych. Zapewniamy bezpieczne, szyfrowane połączenie SSL z naszym serwerem podczas korzystania z serwisu.
Płatność i dostawa
Zapłać za zamówienie w sposób wygodny dla Ciebie: przelewem tradycyjnym, szybkim e-przelewem, kartą płatniczą lub gotówką u kuriera/listonosza. Dla instytucji i firm oferujemy płatności na podstawie faktury pro-forma lub faktur z odroczonym terminem płatności.

Materiały dostarczymy w wybrany sposób: kurierem, Pocztą Polską, do paczkomatu InPost; oferujemy także bezkosztowy odbiór osobisty w naszym Punkcie Odbioru.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Bookcity Logo