logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Diskussia. Дискуссия Podręcznik +CD

Diskussia. Дискуссия Podręcznik +CD

Diskussia. Дискуссия Podręcznik +CD
komponent: Podręcznik +CD
język: rosyjski
autor: Zoja Kuca
wydawnictwo: PROFAMILIA
etykiety: Słownictwo Podręczniki C1 B2 Szkoły językowe i uczelnie
ISBN / EAN: 9788393277322
rok wydania: 2019
oprawa: miękka
Diskussia. Дискуссия Podręcznik +CD
62,00 zł oszczędzasz 6,20 zł (rabat 10%)
cena:55,80 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

Nowoczesny podręcznik do nauki języka rosyjskiego na poziomie zaawansowanym Дискуссия jest adresowany do studentów kierunków filologicznych i neofilologicznych, słuchaczy kursów językowych, a także wszystkich tych, którzy chcą poszerzać swój zasób leksykalny i zdobywać nowe kompetencje językowe w zakresie języka rosyjskiego na poziomie B2 i C1.

Podręcznik Diskussia składa się z 5 obszernych modułów podzielonych na 3 rozdziały. Materiał książki uwzględnia najnowszą popularność tematyczną dobraną w oparciu aktualne tendencje w świecie medycyny, biznesu, dietetyki, kosmetologii, socjologii i finansów. Rozdziały skonstruowane są w taki sposób, aby prowokowały słuchacza do dyskusji oraz innych działań komunikacyjnych. Wykorzystano w nim współczesną metodologię glottodydaktyczną zapewniającą opanowanie kompetencji językowych w zakresie sprawności receptywnych i dyskursywnych.

Podręcznik Diskussia posiada swój specjalny portal (www.diskussia.pl), gdzie zamieszczone zostały wszystkie nagrania, dodatkowe zadania uzupełniające oraz klucze do wybranych zadań, które z pewnością pozwolą każdemu użytkownikowi na samodzielną pracę z materiałem.

Książka jest zaopatrzona w różne rodzaje tekstów mówionych i pisanych: monolog, dialog, talk show, polilog, wywiad, informacja, notatka prasowa, reklama itd. Adresatom materiału umożliwia się dużą swobodę w wyborze tematów wypowiedzi, ról do odegrania oraz form aktywności. Rozwój praktycznych umiejętności – to główny cel podręcznika.


DOŚWIADCZENIE I DOROBEK AUTORKI

Doświadczenie zawodowe:

od 2019 praca na stanowisku nauczyciela akademickiego w Instytucie Rusycystyki na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Łódzkiego.

2005 – 2018 praca na stanowisku nauczyciela akademickiego w Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, Instytut Lingwistyki Stosowanej, Wydział Humanistyczny.

2004-2005 – praca na stanowisku nauczyciela języka rosyjskiego w III Liceum Ogólnokształcącym im. Unii Lubelskiej w Lublinie;

2002-2005 – praca na stanowisku nauczyciela języka rosyjskiego w Fundacji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz Szkole Języków Obcych Eurotekst;

Publikacje naukowe i dydaktyczne

Podręcznik do nauki języka rosyjskiego na poziomie B2+: Język rosyjski w biznesie dla średnio zaawansowanych, Wydawnictwo Szkolne i Pedagogiczne

Monografia:

Пути постижения святости в прозаическом наследии Бориса Зайцева

Stopnie i tytuły:
– Doktorat
Dziedzina: nauki humanistyczne;
Dyscyplina: literaturoznawstwo;
Specjalności: literaturoznawstwo słowiańskie, rosyjska myśl filozoficzno-religijna;
Data uzyskania stopnia:15/09/2010;
Tytuł pracy: Świętość i święci w dyskursie kulturowym rosyjskiej diaspory. Proza Borysa Zajcewa (1922-1972);
Instytucja: Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II; Wydział Nauk Humanistycznych.

 

Komponenty

Lista wszystkich komponentów dla tytułu Diskussia. Дискуссия. Każdy komponent należy zamówić osobno.

Diskussia. Дискуссия: