logo
Menu
0Koszyk
Szukaj
Diskussija. Дискуссия Podręcznik + audio online

Diskussija. Дискуссия

Podręcznik + audio online

Diskussija. Дискуссия Podręcznik + audio online
komponent: Podręcznik + audio online
język: rosyjski
wydawnictwo: PROFAMILIA
autor: Zoja Kuca
poziom językowy: B2 C1
etykiety: Podręczniki Słownictwo Szkoły językowe i uczelnie
ISBN / EAN: 9788393277322
rok wydania: 2019
oprawa: miękka
Diskussija. Дискуссия Podręcznik + audio online
Produkt niedostępny.
brak informacji o dostępności
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

Nowoczesny podręcznik do nauki języka rosyjskiego na poziomie zaawansowanym Дискуссия jest adresowany do studentów kierunków filologicznych i neofilologicznych, słuchaczy kursów językowych, a także wszystkich tych, którzy chcą poszerzać swój zasób leksykalny i zdobywać nowe kompetencje językowe w zakresie języka rosyjskiego na poziomie B2 i C1.

Podręcznik Diskussia składa się z 5 obszernych modułów podzielonych na 3 rozdziały. Materiał książki uwzględnia najnowszą popularność tematyczną dobraną w oparciu aktualne tendencje w świecie medycyny, biznesu, dietetyki, kosmetologii, socjologii i finansów. Rozdziały skonstruowane są w taki sposób, aby prowokowały słuchacza do dyskusji oraz innych działań komunikacyjnych. Wykorzystano w nim współczesną metodologię glottodydaktyczną zapewniającą opanowanie kompetencji językowych w zakresie sprawności receptywnych i dyskursywnych.

Podręcznik Diskussia posiada swój specjalny portal (diskussia.com), gdzie zamieszczone zostały wszystkie nagrania, dodatkowe zadania uzupełniające oraz klucze do wybranych zadań, które z pewnością pozwolą każdemu użytkownikowi na samodzielną pracę z materiałem.

Książka jest zaopatrzona w różne rodzaje tekstów mówionych i pisanych: monolog, dialog, talk show, polilog, wywiad, informacja, notatka prasowa, reklama itd. Adresatom materiału umożliwia się dużą swobodę w wyborze tematów wypowiedzi, ról do odegrania oraz form aktywności. Rozwój praktycznych umiejętności – to główny cel podręcznika.


DOŚWIADCZENIE I DOROBEK AUTORKI

Doświadczenie zawodowe:

od 2019 praca na stanowisku nauczyciela akademickiego w Instytucie Rusycystyki na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Łódzkiego.

2005 – 2018 praca na stanowisku nauczyciela akademickiego w Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, Instytut Lingwistyki Stosowanej, Wydział Humanistyczny.

2004-2005 – praca na stanowisku nauczyciela języka rosyjskiego w III Liceum Ogólnokształcącym im. Unii Lubelskiej w Lublinie;

2002-2005 – praca na stanowisku nauczyciela języka rosyjskiego w Fundacji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz Szkole Języków Obcych Eurotekst;

Publikacje naukowe i dydaktyczne

Podręcznik do nauki języka rosyjskiego na poziomie B2+: Język rosyjski w biznesie dla średnio zaawansowanych, Wydawnictwo Szkolne i Pedagogiczne

Monografia:

Пути постижения святости в прозаическом наследии Бориса Зайцева

Stopnie i tytuły:
– Doktorat
Dziedzina: nauki humanistyczne;
Dyscyplina: literaturoznawstwo;
Specjalności: literaturoznawstwo słowiańskie, rosyjska myśl filozoficzno-religijna;
Data uzyskania stopnia:15/09/2010;
Tytuł pracy: Świętość i święci w dyskursie kulturowym rosyjskiej diaspory. Proza Borysa Zajcewa (1922-1972);
Instytucja: Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II; Wydział Nauk Humanistycznych.

 

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Diskussija. Дискуссия Podręcznik + audio online. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom.