logo
Menu
0Koszyk
Szukaj
Dieta DASH plan działania

Dieta DASH plan działania

Marla Heller

Dieta DASH plan działania
autor: Marla Heller
wydawnictwo: Medycyna Praktyczna
ISBN / EAN: 9788374303965
Rok wydania: 2022
Stron: 202
Oprawa: Miękka
Dieta DASH plan działania
Produkt niedostępny.
książki po polsku

Opis produktu/serii

Jesteś jedną z milionów osób, które chorują na nadciśnienie tętnicze, mają zwiększone stężenie cholesterolu i nadwagę? Jeśli tak, ta książka jest dla Ciebie. Przydatny i łatwy w użyciu poradnik na temat stosowania diety DASH (Dietary Approaches to Stop Hypertension) – najlepszej diety uniwersalnej według US News & World Report. Żywieniowe sposoby powstrzymania rozwoju nadciśnienia tętniczego (w skrócie DASH) to nowoczesny plan zdrowego odżywiania się, który przynosi korzyści m.in. w obniżaniu ciśnienia tętniczego i zmniejszaniu stężenia cholesterolu.


Książka zawiera praktyczne wskazówki w formie konkretnego planu działania. Czytelnik znajdzie w niej gotowe przepisy, według których może przygotować wszystkie posiłki aż na 28 dni. Ponadto w poradniku zamieszczone są tabele porównujące różne produkty. Autorka w bardzo przystępny sposób omawia zasady zdrowego stylu życia, a jednocześnie podkreśla, że książka nie jest zbiorem licznych zakazów ani opisem cudownej diety, bowiem do osiągnięcia celu najważniejsze są: zdrowe odżywianie się, aktywność fizyczna i prawidłowa masa ciała.


Książki Marly Heller to światowe bestsellery wydane w dużych nakładach, teraz również w języku polskim.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Dieta DASH plan działania. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom.