logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Deutsch lernen mit... Spielen und Ratseln 1

Deutsch lernen mit... Spielen und Ratseln 1

Deutsch lernen mit... Spielen und Ratseln 1
język: niemiecki
wydawnictwo: ELI
etykiety: Słownictwo Deutsch lernen mit...
ISBN / EAN: 9788881488230
Deutsch lernen mit... Spielen und Ratseln 1
cena:26,90 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

Deutsch lernen... mit Spielen und Rätseln 1 to książka na poziomie początkującym z trzystopniowej serii kolorowych książek sprawdzających i systematyzujących poprzez rebusy, zabawy krzyżówkowe i inne ćwiczenia o charakterze ludycznym znajomość gramatyki i słownictwa niemieckiego z różnych dziedzin życia. Każda część składa się z 14 rozdziałów zawierających po 20 wybranych słów opatrzonych ilustracjami. Słowa te występują następnie w krzyżówkach i rebusach. Na końcu książki znajdują się rozwiązania. Zabawowy charakter książki czyni z niej doskonałe narzędzie do nauki języka również w trakcie wakacji.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Deutsch lernen mit... Spielen und Ratseln 1. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.

Komponenty

Lista wszystkich komponentów dla tytułu Deutsch lernen mit... Spielen und Ratseln. Każdy komponent należy zamówić osobno.

Deutsch lernen mit... Spielen und Ratseln 1:

Deutsch lernen mit... Spielen und Ratseln 2: