logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Destinazione Karminia Książka+CD

Destinazione Karminia Książka+CD

Destinazione Karminia Książka+CD
komponent: Książka+CD
język: włoski
wydawnictwo: ELI
autor: Maureen Simpson
etykiety: Lektury uproszczone (Readers) B1 Letture Graduate ELI Giovani
ISBN / EAN: 9788853615862
Destinazione Karminia Książka+CD
25,90 zł oszczędzasz 2,59 zł (rabat 10%)
cena:23,31 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

Młoda profesor archeologii oraz trójka młodych przyjaciół wyruszają na wyprawę, aby dotrzeć do tajemniczego miasta Karminia, ukrytego gdzieś we włoskich Alpach. Piękne krajobrazy, natura, tajemnicze wskazówki i ślady... Jednak góry kryją w sobie wielkie niebezpieczeństwo.

Prezentowana historia podzielona jest na rozdziały oraz poprzedzona ilustrowaną prezentacją bohaterów opowieści i dwustronicową sekcją Prima de leggere zawierającą ćwiczenia wprowadzające czytelnika w tekst książki pod kątem słownictwa i gramatyki.
W lepszym rozumieniu tekstu pomagają glosariusze z tłumaczeniami wybranych słówek umieszczone w dolnej części każdej strony.
Po każdym rozdziale następuje dwustronicowa sekcja Attività podsumowująca rozdział pod kątem treści prezentowanej historii, a także gramatyki, słownictwa i poznanych form językowych, a ponadto wspomagająca rozwój umiejętności czytania ze zrozumieniem i skutecznego zapamiętywania.
W końcowej części książki znajduje się czterostronicowa sekcja Dossier prezentująca ciekawe informacje związane z cywilizacją i kulturą włoskojęzyczną.
Książkę zamyka jednostronicowa sekcja Test finale sprawdzająca ogólny poziom zrozumienia i zapamiętania przeczytanej historii oraz poznanych form językowych.

Bogata szata graficzna (w tym ilustracje wykonane przez uznanych ilustratorów książek o światowej sławie) stanowi doskonały komentarz wizualny do przedstawionej historii i sprzyja lepszemu zrozumieniu słownictwa i wyrażeń znajdujących się w tekście.

Książka stanowi doskonałe narzędzie konsolidujące kompetencje i sprawności językowe dzieci i młodzieży obejmujące umiejętność czytania, rozumienia ze słuchu, pisania i mówienia.

Książki z kolekcji Letture Graduate ELI Giovani charakteryzują się dbałością o najwyższą jakość edytorską oraz starannym i eleganckim wykonaniem.
Seria Lectures ELI Juniors opracowana została w oparciu o kryteria Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego
 

Komponenty

Lista wszystkich komponentów dla tytułu Destinazione Karminia. Każdy komponent należy zamówić osobno.

Destinazione Karminia: