logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Der schlaue Kaufmann/Podstępny kupiec

Der schlaue Kaufmann/Podstępny kupiec

Der schlaue Kaufmann/Podstępny kupiec
wydawnictwo: Rozpisani.pl
autor: Johann Peter Hebel Sylwia Ragan
etykiety: Lektury uproszczone (Readers)
ISBN / EAN: 9788394127244
rok wydania: 2018
oprawa: miękka
format: 15.0x21.0cm
stron: 64
Der schlaue Kaufmann/Podstępny kupiec
cena:34,00 zł
wysyłamy w 2-3 dni robocze
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

Czysta przyjemność czytania! W końcu! Problem przy czytaniu zwykłych książek obcojęzycznych: „ciągle muszę zaglądać do słownika!”.
Ponieważ teksty tłumaczone są jako całość, brakuje przyporządkowania znaczeń. Które słowo należy do którego? A do tego jeszcze idiomy! Z jakich pojedynczych słów się składają? Rozwiązanie przynosi ta książka. Tekst niemiecki jest napisany pogrubioną czcionką w wierszu głównym.
Polskie tłumaczenie znajduje się bezpośrednio pod każdym pojedynczym słowem w wierszu dodatkowym (w e-booku słowa mogą ulec przesunięciu. Przyporządkowanie nie stanowi jednak problemu).
„Jemandem reinen Wein einschenken” nie jest przetłumaczone jako „powiedzieć komuś całą prawdę”, lecz: „komuś czyste wino nalać”. Tłumaczenie słowo w słowo.
Każdy wie, o co chodzi. Jeśli nie, pojawia się ramka z informacją, która to wyjaśnia.
Natychmiastowe rozumienie bez ciągłego zastanawiania się, a do tego wgląd w strukturę języka – podświadoma nauka gramatyki!

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Der schlaue Kaufmann/Podstępny kupiec. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.