logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Delfin 3 PL Podręcznik nauczyciela

Delfin 3 PL Podręcznik nauczyciela

wyprzedaż
Delfin 3 PL Podręcznik nauczyciela
komponent: Podręcznik nauczyciela
język: niemiecki
wydawnictwo: Hueber
autor: Jutta Müller Hartmut Aufderstraße Thomas Reinschmidt
etykiety: Szkoły średnie przecena Szkoły ponadgimnazjalne
ISBN / EAN: 9788388972584
Delfin 3 PL Podręcznik nauczyciela
Produkt z wyprzedaży
45,00 zł oszczędzasz 22,50 zł (rabat 50%)
cena:22,50 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Produkt z wyprzedaży

Produkt z wyprzedaży

Na wyprzedaży oferujemy zazwyczaj pojedyncze egzemplarze towaru i nie ma możliwości zwiększenia dostępnej ilości. Wszystkie wady produktu staramy się dokładnie opisać, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt email ksiegarnia@bookcity.pl w celu uzyskania dokładniejszych informacji. W przypadku zakupu tego samego towaru przez więcej niż jedną osobę obowiązuje kolejność zgłoszenia.

Opis produktu/serii

Uwaga, opis produktu może być niekomplety a w przypadku materiałów do nauki języka dotyczyć całej serii a nie tylko wyświetlanego komponentu. W razie wątpliwości prosimy o kontakt ksiegarnia@bookcity.pl.
Książka dla nauczyciela do podręcznika Delfin. Delfin to podręcznik i ćwiczenia w trzech częściach dla uczniów na poziomie początkującym w poszczególnych klasach liceum. Kurs opracowany do matury z języka niemieckiego i egzaminu Zertifikat Deutsch.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Delfin 3 PL Podręcznik nauczyciela. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.

Newsletter księgarni Bookcity