logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
DACHfenster 2 Płyta CD dla klasy 2, część 1-2

DACHfenster 2 Płyta CD dla klasy 2, część 1-2

wyprzedaż
DACHfenster 2 Płyta CD dla klasy 2, część 1-2
komponent: Płyta CD dla klasy 2, część 1-2
język: niemiecki
wydawnictwo: Wydawnictwo Szkolne PWN
autor: Agnieszka Sibiga Elżbieta Reymont Małgorzata Jezierska-Wiejak
etykiety: Gimnazjum
ISBN / EAN: 2362143001176
DACHfenster 2 Płyta CD dla klasy 2, część 1-2
Produkt z wyprzedaży
26,00 zł oszczędzasz 13,00 zł (rabat 50%)
cena:13,00 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Produkt z wyprzedaży

Produkt z wyprzedaży

Na wyprzedaży oferujemy zazwyczaj pojedyncze egzemplarze towaru i nie ma możliwości zwiększenia dostępnej ilości. Wszystkie wady produktu staramy się dokładnie opisać, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt email ksiegarnia@bookcity.pl w celu uzyskania dokładniejszych informacji. W przypadku zakupu tego samego towaru przez więcej niż jedną osobę obowiązuje kolejność zgłoszenia.

Opis produktu/serii

Uwaga, opis produktu może być niekomplety a w przypadku materiałów do nauki języka dotyczyć całej serii a nie tylko wyświetlanego komponentu. W razie wątpliwości prosimy o kontakt ksiegarnia@bookcity.pl.
Seria DACHfenster jest przeznaczona dla uczniów gimnazjów rozpoczynających naukę języka niemieckiego w wymiarze 3 godzin tygodniowo. Przygotowuje do udanej komunikacji w sytuacjach typowych dla pierwszych kontaktów z rówieśnikami z krajów niemieckiego obszaru językowego.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o DACHfenster 2 Płyta CD dla klasy 2, część 1-2. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.

Newsletter księgarni Bookcity