logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Czytam po angielsku The Strange Playground / Tajemniczy plac zabaw Książka + mp3

Czytam po angielsku The Strange Playground / Tajemniczy plac zabaw Książka + mp3

Czytam po angielsku The Strange Playground / Tajemniczy plac zabaw Książka + mp3
komponent: Książka + mp3
język: angielski
wydawnictwo: Edgard
autor: Bulent Akman Olga Akman
etykiety: Lektury uproszczone (Readers) Edgard promocja 30%
ISBN / EAN: 9788366053663
rok wydania: 2019
oprawa: zintegrowana
format: 14.5x20.5cm
stron: 48
Czytam po angielsku The Strange Playground / Tajemniczy plac zabaw Książka + mp3
19,99 zł oszczędzasz 6,00 zł (rabat 30%)
cena:13,99 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

THE STRANGE PLAYGROUND/Tajemniczy plac zabaw
Poziom 2
Skuteczna nauka przez czytanie. Let's read!
Sally chodzi do szkoły muzycznej i chętnie ćwiczy grę na skrzypcach. Otrzymuje wiele pochwał od nauczycieli i od mamy. Dziewczynka często robi rzeczy, które sprawiają radość tylko jej… Kiedy pewnego dnia wraca z lekcji muzyki, postanawia pobawić się na starym placu zabaw, na który od dawna już nikt nie zaglądał. Sally nieoczekiwanie spotyka dziewczynkę w nieco staroświeckiej sukience. Postać kogoś jej przypomina…
The Strange Playground to pełna przygód opowieść, w której młody czytelnik podąża za bohaterką tropem niesamowitych wydarzeń, ucząc się przy tym języka angielskiego!
„Czytam po angielsku” to seria skierowana do dzieci, które rozumieją podstawowe słownictwo i proste zdania w języku angielskim. Stworzona zarówno dla fanów tego jezyka, jak i dla tych, których zniechęca tradycyjny sposób nauki. Dzięki wciągającej historii angielski sam wchodzi do głowy!
W nauce języka pomoże uproszczone słownictwo i gramatyka oraz tłumaczenia pojęć na marginesach, dzięki którym dziecko nie będzie musiało odrywać się od tekstu, aby sprawdzić znaczenie. Lektura pełnych emocji historii oraz wciągająca fabuła przyniosą mnóstwo satysfakcji podczas samodzielnego, jak i wspólnego czytania. Czytanki rozwijają naturalne zainteresowanie językiem obcym, wzbudzając chęć do dalszej nauki języka angielskiego.
W książeczkach również słowniczek, nagrania mp3 z wymową native speakerów oraz tłumaczenie całego tekstu na język polski. Dodatkowym atutem są ćwiczenia, które pomogą utrwalić słownictwo oraz gra memory do samodzielnego wycięcia. W serii znajdują się adaptacje klasyków, książki przygodowe oraz faktograficzne.
The Strange Playground to:
- opowieść przygodowa dla dzieci
- tekst dla początkujących czytelników
- tłumaczenia trudniejszych słówek na każdej stronie
- ćwiczenia utrwalające materiał
- nagrania mp3 z wymową native speakerów
- tekst przetłumaczony na język polski
- gra memory do samodzielnego wycięcia

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Czytam po angielsku The Strange Playground / Tajemniczy plac zabaw Książka + mp3. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.

Newsletter księgarni Bookcity