logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Comprension lectora A2-B1

Comprension lectora A2-B1

Comprension lectora A2-B1
język: hiszpański
wydawnictwo: Nowela
autor: Laura Fernandez Rodriguez
ISBN / EAN: 9788416108824
rok wydania: 2017
oprawa: kartonowa foliowana
format: 19.5x27.5cm
stron: 128
Comprension lectora A2-B1
cena:102,00 zł
sprowadzamy pod zamówienie, ok. 2-3 tygodnie oczekiwania
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

Kolekcja Destrezas Ele składa się z 4 tytułów, z których każdy poświęcony jest określonej umiejętności. Każda umiejętność jest podzielona na dwa poziomy: A1-A2 i A2-B1. Jest to niezbędny materiał do wzmocnienia specyficznych problemów, które uczniowie mają z produkcją lub ustnego i pisemnego zrozumienia.

Ten podręcznik oferuje szeroką gamę ćwiczeń z rozumienia ze słuchu w języku hiszpańskim na poziomie A2-B1. Zamieszczono również przykłady i wskazówki dotyczące realizacji proponowanych ćwiczeń.

Może być stosowany jako uzupełnienie w klasie lub w domu. Aby ułatwić uczenie się, rozwiązania dla wszystkich ćwiczeń znajdują się na końcu książki.

W tej samej kolekcji: rozumienie ze słuchu (comprension auditiva), wypowiedzi pisemne (expresion escrita) i wypowiedzi ustne (expresion oral).

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Comprension lectora A2-B1. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.