logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Common Mistakes at KET ... and how to avoid them Paperback

Common Mistakes at KET ... and how to avoid them Paperback

Common Mistakes at KET ... and how to avoid them Paperback
komponent: Paperback
język: angielski
wydawnictwo: Cambridge University Press
autor: Liz Driscoll
etykiety: KET Egzaminy Common Mistakes at
ISBN / EAN: 9780521692489
rok wydania: 2007
stron: 64
oprawa: miękka
Common Mistakes at KET ... and how to avoid them Paperback
cena:34,00 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opinia Bookcity

Seria cieniutkich ale treściwych książeczek dla kandydatów przygotowujących się do egzaminów językowych na różnych poziomach zaawansowania. Zwracają one uwagę na zagadnienia gramatyczne i leksykalne, które są najczęstszymi źródłami błędów językowych, np. podawanie godzin i dat na poziomie KET, różnica między effect, influence i impact na poziomie IELTS Advanced, say i tell dla FCE, opportunity, possibility i chance na poziomie CAE, common, ordinary i usual dla Profciency, forma czasownika po allow, advise, make i suggest dla IELTS Intermediate.

Każdemu z trzydziestu problemów w poszczególnych książeczkach poświęcono jedną stronę - jeden mikroskopijny rozdział. Zagadnienia są wprowadzone w zestawach składających się z dwóch par zdań. Naszym zadaniem jest zaznaczenie poprawnych form. Następnie wyjaśniono użycie danych elementów językowych, podając łatwe do zrozumienia przykłady. Potem poprawiamy błąd w napisie do rysunku ilustrującego kluczowe zagadnienie i wreszcie w ostatnim ćwiczeniu uzupełniamy zdania.

Po kolejnych trzech rozdziałach rozwiązujemy dwustronicowe testy, w których zadania mają często formę egzaminacyjną. Są to nie tylko typowe ćwiczenia gramatyczne i leksykalne ale też teksty, wykresy, tabele.

 

Opis produktu/serii

This invaluable little book highlights the real mistakes that students make in the exam – and shows how to avoid them. Based on analysis of thousands of exam scripts, each unit targets a key problem area. Clear explanations and exercises help students to use the language accurately. Regular tests offer students a further opportunity to check and consolidate what they have learnt.

• Highlights common mistakes that learners really make.

• Based on analysis of thousands of exam scripts.

• Short, snappy explanations focus on key problem areas.

• Includes exam-style exercises.

Komentarze i opinie użytkowników