logo
Menu
0Koszyk
Szukaj
Co robić, gdy się złościsz

Co robić, gdy się złościsz

Techniki zarządzania złością

Dawn Huebner

Co robić, gdy się złościsz
autor: Dawn Huebner
wydawnictwo: Levyz Books
ISBN / EAN: 9788394907112
Rok wydania: 2021
Stron: 96
Oprawa: Miękka
Co robić, gdy się złościsz
Produkt niedostępny.
najniższa cena z 30 dni: 31,52 zł

Opis produktu/serii

,,Weź głęboki oddech i znajdź długopis. Za chwilę nauczysz się czegoś naprawdę interesującego. Lekcja ta może nawet zmienić twoje życie!”

Zduszenie bądź wyciszenie złości mogą wydawać się kuszącym pomysłem, lecz nie są lekarstwem, które znajdziesz w tej książce. Złość to bowiem zdrowa i naturalna emocja. Humorystycznie zilustrowany poradnik psychologiczny dla dzieci ,,Co robić, gdy się złościsz” nauczy dziecko:
- samokontroli,
- technik zarządzania złością opartych na terapii poznawczo-behawioralnej,
- rozwiązywania konfliktów i znajdowania kompromisu,
- rozpoznawania iskier złości i wydłużania lontu złości,
- bezpiecznego pozbywania się złości z ciała.

Autorka unika specjalistycznego żargonu, a wiedzę teoretyczną i praktyczną przekazuje łącząc terapię z zabawą. Zamiast pouczać, inspiruje i zachęca do pracy nad rozwojem emocjonalno-społecznym. Poradnik zdobył pierwszą nagrodę w konkursie Mom’s Choice Award i rekomendowany jest przez Amerykańskie Towarzystwo Psychologiczne. Książka zawiera aktywizujące ćwiczenia oraz wstęp dla rodziców i opiekunów.

Dawn Huebner jest doktorem psychologii, psychologiem klinicznym, psychoterapeutą i autorką przetłumaczonych na ponad 21 języków poradników psychologicznych dla dzieci, w tym bestsellerowego: ,,Co robić, gdy się martwisz. Poradnik dla lękliwych dzieci”. Wielokrotnie nagradzana zarówno przez rodziców (Mom’s Choice Award, iParanting Media Award, National Parenting Publications Award), jak i dzieci (Young Voice Award). Mieszka w New Hampshire, gdzie z od wielu lat pracuje z rodzicami i dziećmi.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Co robić, gdy się złościsz. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom.