logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Close Up B1+ (2nd Edition) Student's Book + Online Zone

Close Up B1+ (2nd Edition) Student's Book + Online Zone

wyprzedaż
Close Up B1+ (2nd Edition) Student's Book + Online Zone
komponent: Student's Book + Online Zone
język: angielski
wydawnictwo: National Geographic Learning Cengage Learning
seria: Close Up
poziom: Close Up B1 plus
etykiety: Podręczniki Młodzież i dorośli Szkoły językowe i uczelnie Kursy dla nastolatków
ISBN / EAN: 9781408095638
stan książki: Górny grzbiet lekko wgnieciony + lekkie zabrudzenia na okładce
Close Up B1+ (2nd Edition) Student's Book + Online Zone
Produkt z wyprzedaży
89,00 zł oszczędzasz 31,15 zł (rabat 35%)
cena:57,85 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Produkt z wyprzedaży

Produkt z wyprzedaży

Na wyprzedaży oferujemy zazwyczaj pojedyncze egzemplarze towaru i nie ma możliwości zwiększenia dostępnej ilości. Wszystkie wady produktu staramy się dokładnie opisać, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt email ksiegarnia@bookcity.pl w celu uzyskania dokładniejszych informacji. W przypadku zakupu tego samego towaru przez więcej niż jedną osobę obowiązuje kolejność zgłoszenia.

Opis produktu/serii

Uwaga, opis produktu może być niekomplety a w przypadku materiałów do nauki języka dotyczyć całej serii a nie tylko wyświetlanego komponentu. W razie wątpliwości prosimy o kontakt ksiegarnia@bookcity.pl.

Dla młodzieży w wieku 12-16 lat.
Nowa edycja bestsellerowego kursu dla młodzieży w prywatnych szkołach językowych. Połączenie angażującej tematyki, przygotowania egzaminacyjnego, autentycznych materiałów National Geographic oraz pracy online w doskonałych proporcjach. Close Up to nie tylko nabywanie umiejętności językowych oraz wiedzy ogólnej, ale też trening kompetencji XXI wieku i ponadczasowych wartości National Geographic. Praca z Close Up pozwala lepiej zrozumieć świat, prowokuje do dyskusji i umożliwia kształtowanie własnych opinii, a to wszystko obudowane skutecznym treningiem językowym.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Close Up B1+ (2nd Edition) Student's Book + Online Zone. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.

Newsletter księgarni Bookcity