logo
Menu
0Koszyk
Szukaj
logo
Chorwacki. Kurs Podstawowy Książka + CDmp3

Chorwacki. Kurs Podstawowy Książka + CDmp3

Chorwacki. Kurs Podstawowy Książka + CDmp3
komponent: Książka + CDmp3
język: chorwacki
wydawnictwo: Edgard
etykiety: Samouczki
ISBN / EAN: 9788361828105
rok wydania: 2009
stron: 152
oprawa: kartonowa
format: 13.5 x 19 cm
Chorwacki. Kurs Podstawowy Książka + CDmp3
Produkt niedostępny.
Nakład wyczerpany
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

 

Chorwacki Kurs podstawowy przeznaczony jest dla osób początkujących oraz wszystkich, którzy chcą szybko i samodzielnie przypomnieć sobie podstawy języka chorwackiego.

Kurs uczy 1700 słów i zwrotów niezbędnych na co dzień - teraz już samodzielnie zapytasz o drogę, zrobisz zakupy, zarezerwujesz pokój i bez problemu porozumiesz się w każdej sytuacji! Ilustrowane zdjęciami ciekawostki zapoznają Cię z obyczajami oraz kulturą Chorwacji.

W skład kursu wchodzą: książka oraz trzy płyty audio z nagraniami.

Książka (152 str.) zawiera zapis nagrań, interesujące ćwiczenia, sekcje dla ambitnych, praktyczne wskazówki, ciekawostki, m.in. o chorwackim odkrywcy Marco Polo, wspólnym biesiadowaniu, specjalnościach kuchni Dalmacji czy początkach krawata. Część gramatyczna zawiera najważniejsze zagadnienia oraz ćwiczenia sprawdzające.

Wysokiej jakości nagrania (208 min) do pobrania ze strony Wydawnictwa pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię oraz prawidłową wymowę. Wszystkie słówka, zwroty oraz dialogi wraz z tłumaczeniami zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów. Uczysz się bez konieczności zaglądania do książki!

Chorwacki Kurs podstawowy jest polecany do samodzielnej nauki w podróży, w domu, w samochodzie. Ucz się, gdziekolwiek jesteś! Opanuj podstawy języka i zacznij swobodnie rozmawiać!

Dodatkowo w książce:
- dialogi i praktyczne wyrażenia wraz z tłumaczeniami,
- przystępnie objaśniona gramatyka,
- ćwiczenia z odpowiedziami,
- różnorodne ciekawostki,
- nauka prawidłowej wymowy.

 

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Chorwacki. Kurs Podstawowy Książka + CDmp3. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom.

Newsletter księgarni Bookcity