logo
Menu
0Koszyk
Szukaj
Chleb Domowe wypieki to bułka z masłem

Chleb Domowe wypieki to bułka z masłem

Martin Johansson

Chleb Domowe wypieki to bułka z masłem
autor: Martin Johansson
wydawnictwo: Prószyński Media
ISBN / EAN: 9788382343168
Rok wydania: 2022
Stron: 256
Oprawa: Twarda
Chleb Domowe wypieki to bułka z masłem
Produkt niedostępny.

Opis produktu/serii

Przepisy, techniki i… drogi na skróty.
Obejmująca prawie sto przepisów na różnego rodzaju wypieki księga to dzieło piekarza-amatora Martina Johanssona, który na chlebie zjadł zęby - dosłownie! Twarde, miękkie, krótsze, dłuższe, jasne, ciemne, kwaśne, słodkie… i do tego łatwe w przygotowaniu, bo praktyczne rady autora pokazują, że piec można jednocześnie smacznie i prosto. A wszystko to opatrzone pięknymi ilustracjami, które zachwycą zarówno sezonowego entuzjastę, jak i starego wyjadacza.
Pieczenie chleba to zjawisko skomplikowane i wielowymiarowe. Można postrzegać je jako coś, co trzeba zaplanować z wyprzedzeniem i na co należy zarezerwować sobie czas, jak na przykład na partyjkę golfa czy wieczorne zajęcia z hiszpańskiego. Z drugiej strony możemy traktować je jak zwykłą część codziennego życia - coś, co robimy zawsze, ale po trochu.
cytat z książki
Martin Johansson to pochodzący ze Szwecji pasjonat chleba i innych wypieków. Jego dotychczasowe książki kucharskie okazały się bestsellerami. Swoje przepisy przez lata publikował również na blogu "Pain de Martin". Obecnie pracuje jako nauczyciel, a wolny czas poświęca na pieczenie i tworzenie kolejnych wspaniałych receptur, które zachęcają piekarzy-amatorów do przygotowania ciasta i nastawienia piekarnika.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Chleb Domowe wypieki to bułka z masłem. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom.