logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Check Your Vocabulary for TOEIC

Check Your Vocabulary for TOEIC

Check Your Vocabulary for TOEIC
język: angielski
wydawnictwo: Macmillan
autor: Rawdon Wyatt
egzamin: TOEIC
etykiety: Egzaminy Słownictwo
ISBN / EAN: 9780230033627
rok wydania: 2008
Check Your Vocabulary for TOEIC
cena:71,90 zł
wysyłamy w 2-3 dni robocze
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

Poziom: Upper Intermediate - Advanced. Publikacja przeznaczona dla uczniów przygotowujących się do TOEIC (Test of English for International Communication), który testuje użycie języka angielskiego w środowisku biznesowym i pracy. Podręcznik odpowiedni dla tych osób, które zamierzają kształcić się za granicą. Książka napisana w wersji American English.

Doskonała zarówno do użycia w klasie jako materiał uzupełniający zajęcia, jak i do samodzielnej pracy w domu. Poszerza zasób słownictwa oraz testuje stopień jego opanowania za pomocą różnorodnych ćwiczeń, gier językowych, krzyżówek i zagadek. Każda książka wszechstronnie rozwija wymagane na egzaminie słownictwo, zarówno z zakresu General English jak i poszczególnych tematów egzaminacyjnych, związane z nim zagadnienia gramatyczne, użycie słów, rozumienie, wymowę i prawidłowy zapis.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Check Your Vocabulary for TOEIC. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.

Newsletter księgarni Bookcity