logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Check Your Vocabulary for IELTS

Check Your Vocabulary for IELTS

Check Your Vocabulary for IELTS
język: angielski
wydawnictwo: Macmillan
autor: Rawdon Wyatt
egzamin: IELTS
etykiety: Egzaminy Słownictwo
ISBN / EAN: 9780230033603
rok wydania: 2008
Check Your Vocabulary for IELTS
cena:71,90 zł
wysyłamy w 2-3 dni robocze
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

Poziom: Intermediate - Upper Intermediate. Część serii przygotowana specjalnie z myślą o tych, którzy podchodzą do egzaminów IELTS (International English Language Testing System). Podręcznik odpowiedni dla tych osób, które zamierzają kształcić się za granicą.

Doskonała zarówno do użycia w klasie jako materiał uzupełniający zajęcia, jak i do samodzielnej pracy w domu. Poszerza zasób słownictwa oraz testuje stopień jego opanowania za pomocą różnorodnych ćwiczeń, gier językowych, krzyżówek i zagadek. Każda książka wszechstronnie rozwija wymagane na egzaminie słownictwo, zarówno z zakresu General English jak i poszczególnych tematów egzaminacyjnych, związane z nim zagadnienia gramatyczne, użycie słów, rozumienie, wymowę i prawidłowy zapis.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Check Your Vocabulary for IELTS. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.

Newsletter księgarni Bookcity