logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Champion 2 Podręcznik

Champion 2 Podręcznik

wyprzedaż
Champion 2 Podręcznik
komponent: Podręcznik
język: francuski
wydawnictwo: CLE INTERNATIONAL
autor: Annie Monnerie-Goarin
etykiety: Podręczniki przecena
ISBN / EAN: 9782090336757
Champion 2 Podręcznik
Produkt z wyprzedaży
61,50 zł oszczędzasz 30,75 zł (rabat 50%)
cena:30,75 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Produkt z wyprzedaży

Produkt z wyprzedaży

Na wyprzedaży oferujemy zazwyczaj pojedyncze egzemplarze towaru i nie ma możliwości zwiększenia dostępnej ilości. Wszystkie wady produktu staramy się dokładnie opisać, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt email ksiegarnia@bookcity.pl w celu uzyskania dokładniejszych informacji. W przypadku zakupu tego samego towaru przez więcej niż jedną osobę obowiązuje kolejność zgłoszenia.

Opis produktu/serii

Uwaga, opis produktu może być niekomplety a w przypadku materiałów do nauki języka dotyczyć całej serii a nie tylko wyświetlanego komponentu. W razie wątpliwości prosimy o kontakt ksiegarnia@bookcity.pl.
Podręcznik do nauki języka francuskiego przeznaczony dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych i osób dorosłych. Kurs przewidziany jest na ok. 120 godzin lekcyjnych. Harmonijne rozwijanie wszystkich kompetencji językowych, a w szczególności umiejętności komunikowania się w sytuacjach codziennych.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Champion 2 Podręcznik. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.

Newsletter księgarni Bookcity