logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Business Mix: slang, idioms & phrasal verbs

Business Mix: slang, idioms & phrasal verbs

Business Mix: slang, idioms & phrasal verbs
język: angielski
wydawnictwo: Poltext
autor: Bożena Hoszowska
etykiety: Business English
ISBN / EAN: 9788388840722
Business Mix: slang, idioms & phrasal verbs
Produkt niedostępny.
Tytuł niedostępny, nakład wyczerpany

Opis produktu/serii

Często zdarza się, że osoby dobrze znające gramatykę angielską i posiadające szeroki zakres słownictwa mają ciągle uczucie pewnej "blokady", gdy staną przed koniecznością przeprowadzenia nawet krótkiej rozmowy z native speakerem. Prawdziwa fluency, czyli biegłość w posługiwaniu się danym językiem, zaczyna się bowiem wtedy, gdy znamy jego wyrażenia potoczne i idiomatyczne.

Celem książki Business Mix jest właśnie wypełnienie tej luki przez dostarczenie Czytelnikowi dużej liczby prostych, codziennych zwrotów w różnych kontekstach i sytuacjach. Znajomość ich jest niezbędna w pracy, w której występuje kontakt z językiem angielskim. Praca bowiem to nie tylko posługiwanie się formalnym językiem umów i kontraktów, ale również koleżeńskie rozmowy przy lunchu, w pubie lub plotki w czasie przerwy na zebraniu. Po przeczytaniu Business Mix można "błysnąć" znajomością różnych ciekawostek i zrobić wrażenie well-travelled czyli bywałej w świecie. Książka zawiera całą gamę współczesnego, nowoczesnego słownictwa, z którym spotykamy się słuchając wiadomości BBC lub czytając prasę anglojęzyczną. Jest to również jedna z niewielu książek, która prezentuje obszernie charakterystyczny slang różnych, nieraz hermetycznych, środowisk zawodowych, takich jak dealerzy samochodów, agenci nieruchomości, komputerowcy, maklerzy giełdowi, projektanci mody, dziennikarze lub adwokaci.

Business Mix to "niezbędnik" dla wszystkich tych, którzy stawiają sobie za cel biegłe opanowanie języka angielskiego ze wszystkimi jego niuansami.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Business Mix: slang, idioms & phrasal verbs. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.