logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Business English. Nowa Edycja Ksiażka+Audio CD

Business English. Nowa Edycja Ksiażka+Audio CD

Business English. Nowa Edycja Ksiażka+Audio CD
komponent: Ksiażka+Audio CD
język: angielski
wydawnictwo: Edgard
etykiety: Business English
ISBN / EAN: 9788377884508
format: 16.5 x 23.5 cm
oprawa: miękka
stron: 360
rok wydania: 2014
Business English. Nowa Edycja Ksiażka+Audio CD
49,90 zł oszczędzasz 7,48 zł (rabat 15%)
cena:42,42 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

Poziom:B1 - C1

Kurs Business English uczy nowoczesnego języka biznesu. Adresowany jest do osób, które na co dzień w pracy posługują się językiem angielskim, a także studentów marketingu, zarządzania i ekonomii. Pakiet przeznaczony jest dla osób na poziomie średnio zaawansowanym i zaawansowanym (poziomy B1-C1 wg klasyfikacji Rady Europy).
Business English uczy specjalistycznego słownictwa, doskonali rozumienie ze słuchu i kształci umiejętność komunikowania się w sytuacjach biznesowych, zarówno w kontaktach formalnych, jak i mniej oficjalnych.

Każdy z 13 rozdziałów Business English składa się z 5 części: Reading, Listening, Writing, Vocabulary, Intresting Facts. W poszczególnych działach zamieszczono: teksty poruszające aktualne tematy, słowniczki, ćwiczenia sprawdzające umijętność czytania i słuchania ze zrozumieniem, wzory dokumentów i listów z komentarzami oraz ciekawostki.
Na końcu podręcznika umieszczono słowniczek angielsko-polski oraz klucz odpowiedzi. Dołączona do książki płyta zawiera 60 minut wysokiej jakości nagrań native speakerów.
W Nowej Edycji dodano 10 przykładowych testów - po dwa z każdego poziomu oraz aktualne artykuły dotyczące nowinek biznesowo-technicznych omawiające takie tematy jak: motoryzacja, finanse, marketing i zarządzanie.
Książka przygotowuje do egzaminu LCCI (London Chamber of Commerce and Industry) English for Business. Zawiera informacje o egzaminie i przykładowe testy do wszystkich pięciu poziomów. Tematyka oraz słowmictwo odpowiadają w pełni wymaganiom egzaminacyjnym LCCI.

Komponenty

Lista wszystkich komponentów dla tytułu Business English. Nowa Edycja. Każdy komponent należy zamówić osobno.

Business English. Nowa Edycja: