logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Blondynka na Językach - język angielski USA Książka+CD

Blondynka na Językach - język angielski USA Książka+CD

Blondynka na Językach - język angielski USA Książka+CD
komponent: Książka+CD
język: angielski
wydawnictwo: G+J RBA Wydawnictwo
autor: Beata Pawlikowska
etykiety: Samouczki Blondynka na językach
ISBN / EAN: 9788375960204
Blondynka na Językach - język angielski USA Książka+CD
Produkt niedostępny.
brak informacji o dostępności

Opis produktu/serii

To nie jest podręcznik do nauki języka obcego. Jest to kurs rozmawiania w języku obcym. Uczy mówienia i rozumienia. Zero gramatyki, zero wykuwania słówek, zero odmian czasowników, które trzeba na pamięć wbić sobie do głowy.

 
„Blondynka na językach” to kurs nauki języków obcych, oparty o zupełnie nową metodę uczenia. Powstała ona w oparciu o moje doświadczenia w nauce języków obcych. Bo pewnego dnia zorientowałam się, że języka obcego można się uczyć na zasadzie logicznej układanki.
 

Standardowe kursy języków obcych bazują na wyjaśnianiu zasad gramatyki, podając uczniowi przykłady ich zastosowania.          

W moim kursie najważniejszym założeniem jest to, że języka obcego można się nauczyć instynktownie – najpierw zapamiętać dane wyrażenia i zdania poprzez systematyczne powtarzanie ich na głos, a potem zgodnie z zasadą logiki budować z nich własne przykłady. Nauczenie się na pamięć przykładowych konstrukcji oraz ich składowych elementów, pozwala na budowanie nowych zdań i wyrażeń, a więc poprawne posługiwanie się obcym językiem.

Komponenty

Lista wszystkich komponentów dla tytułu Blondynka na Językach - język angielski USA. Każdy komponent należy zamówić osobno.

Blondynka na Językach - język angielski USA: