logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Blockbuster 4 Class CDs (set of 4)

Blockbuster 4 Class CDs (set of 4)

wyprzedaż
Blockbuster 4 Class CDs (set of 4)
komponent: Class CDs (set of 4)
język: angielski
wydawnictwo: Express Publishing
autor: Virginia Evans Jenny Dooley
etykiety: Gimnazjum
ISBN / EAN: 9788373966451
Blockbuster 4 Class CDs (set of 4)
Produkt z wyprzedaży
90,00 zł oszczędzasz 45,00 zł (rabat 50%)
cena:45,00 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Produkt z wyprzedaży

Produkt z wyprzedaży

Na wyprzedaży oferujemy zazwyczaj pojedyncze egzemplarze towaru i nie ma możliwości zwiększenia dostępnej ilości. Wszystkie wady produktu staramy się dokładnie opisać, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt email ksiegarnia@bookcity.pl w celu uzyskania dokładniejszych informacji. W przypadku zakupu tego samego towaru przez więcej niż jedną osobę obowiązuje kolejność zgłoszenia.

Opis produktu/serii

Uwaga, opis produktu może być niekomplety a w przypadku materiałów do nauki języka dotyczyć całej serii a nie tylko wyświetlanego komponentu. W razie wątpliwości prosimy o kontakt ksiegarnia@bookcity.pl.
Płyty CD do wykorzystania w klasie zawierają nagrania wszystkich dialogów oraz tekstów czytanek, a także tekstów do ćwiczeń rozwijających sprawność słuchania.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Blockbuster 4 Class CDs (set of 4). Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.

Newsletter księgarni Bookcity