logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Blockbuster 3 Student's Audio CD

Blockbuster 3 Student's Audio CD

wyprzedaż
Blockbuster 3 Student's Audio CD
komponent: Student's Audio CD
język: angielski
wydawnictwo: Express Publishing
autor: Virginia Evans Jenny Dooley
etykiety: Gimnazjum
ISBN / EAN: 9788373964419
Blockbuster 3 Student's Audio CD
Produkt z wyprzedaży
30,00 zł oszczędzasz 15,00 zł (rabat 50%)
cena:15,00 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Produkt z wyprzedaży

Produkt z wyprzedaży

Na wyprzedaży oferujemy zazwyczaj pojedyncze egzemplarze towaru i nie ma możliwości zwiększenia dostępnej ilości. Wszystkie wady produktu staramy się dokładnie opisać, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt email ksiegarnia@bookcity.pl w celu uzyskania dokładniejszych informacji. W przypadku zakupu tego samego towaru przez więcej niż jedną osobę obowiązuje kolejność zgłoszenia.

Opis produktu/serii

Uwaga, opis produktu może być niekomplety a w przypadku materiałów do nauki języka dotyczyć całej serii a nie tylko wyświetlanego komponentu. W razie wątpliwości prosimy o kontakt ksiegarnia@bookcity.pl.
Blockbuster to nowy kurs języka angielskiego dla uczniów rozpoczynających naukę tego języka w gimnazjum, a także dla tych, którzy mieli dotychczas niewielki kontakt z językiem angielskim. Docelowo obejmować będzie naukę na czterech kolejnych stopniach zaawansowania, od poziomu podstawowego (beginner) do średnio zaawansowanego (intermediate). Płyty CD dla ucznia (Student's Audio CDs) zawierają nagrania wszystkich dialogów oraz tekstów czytanek podręcznika na poziomie trzecim.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Blockbuster 3 Student's Audio CD. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.

Newsletter księgarni Bookcity