logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Blickpunkt Wirtschaft Niemiecki w ekonomii i biznesie Książka + mp3 online

Blickpunkt Wirtschaft Niemiecki w ekonomii i biznesie Książka + mp3 online

Blickpunkt Wirtschaft Niemiecki w ekonomii i biznesie Książka + mp3 online
komponent: Książka + mp3 online
język: niemiecki
wydawnictwo: Poltext
autor: Stanisław Bęza
poziom językowy: B1 B2 C1
etykiety: Słownictwo Samouczki niemiecki biznesowy
ISBN / EAN: 9788375619294
rok wydania: 2019
stron: 442
Blickpunkt Wirtschaft Niemiecki w ekonomii i biznesie Książka + mp3 online
59,90 zł oszczędzasz 8,98 zł (rabat 15%)
cena:50,92 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

Uczysz się języka niemieckiego?

Proponujemy Ci podręcznik nie tylko umożliwiający przyswojenie w szerokim zakresie fachowego słownictwa, ale także wiele ciekawych informacji m.in. o:
- gospodarce krajów niemieckojęzycznych oraz Polski,
- gospodarce światowej,
- podstawach nauki o gospodarce i przedsiębiorstwie,
- europejskiej integracji gospodarczej.

Podręcznik jest podzielony na siedem rozdziałów. Każdy z nich składa się z samodzielnych jednostek lekcyjnych, złożonych z tekstu wprowadzającego oraz ćwiczeń sprawdzających. Materiał podstawowy wzbogacony został licznymi wykresami, rysunkami oraz fragmentami z czasopism i książek fachowych.

Całość zamyka słowniczek niemiecko-polski wyrażeń specjalistycznych.

Do korzystania z podręcznika potrzebna jest jedynie znajomość ogólnego języka niemieckiego.
Książka jest świetną pomocą w procesie samokształcenia.
 

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Blickpunkt Wirtschaft Niemiecki w ekonomii i biznesie Książka + mp3 online. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.

Justyna
 ·  | 2020-05-21 13:41:36
Ciekawy i przede wszystkim bogaty pod względem ilościowym zbiór długich tekstów i artykułów o szerokiej tematyce: głównie ekonomicznej, związanej z gospodarką Polski i Niemiec, jak i światową, ale też poruszających takie zagadnienia, jak reklama, marketing, ochrona środowiska czy innowacje w kontekście ekonomii. Nie trzeba być bardzo zaawansowanym użytkownikiem języka niemieckiego ani posiadać szerokiej orientacji w słownictwie typowo specjalistycznym, by sięgnąć po ten podręcznik, ponieważ zawarte materiały są przystępne i nie są pisane skomplikowanym, typowo naukowym językiem. Do każdego tekstu przygotowano zestaw zadań, głównie leksykalnych, o zróżnicowanej trudności - na utrwalenie zawartych słówek i wyrażeń, słowotwórstwo czy tłumaczenie zdań. Zaprezentowane informacje i dane są rzeczywiście aktualne, poruszają faktyczne problemy teraźniejszego świata i zagadnienia z życia codziennego, więc sama praca z nią jest naprawdę przyjemna i nieuciążliwa. Teksty, w porównaniu z innymi, bardziej schematycznymi podręcznikami, są nieszablonowe, mają świeży, współczesny charakter. Pozycja godna polecenia, z pewnością jedna z najbardziej wartościowych, jeśli chodzi o naukę Wirtschaftsdeutsch :)

Newsletter księgarni Bookcity