logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Biznesmeni mówią po rosyjsku (dla zaawansowanych)

Biznesmeni mówią po rosyjsku (dla zaawansowanych)

Biznesmeni mówią po rosyjsku (dla zaawansowanych)
komponent: Książka z płytą CD
język: rosyjski
wydawnictwo: Poltext
autor: Larysa Fast Magdalena Zwolińska
etykiety: Kursy dla dorosłych Podręczniki
ISBN / EAN: 9788375611007
Biznesmeni mówią po rosyjsku (dla zaawansowanych)
Produkt niedostępny.
Tytuł niedostępny, nakład wyczerpany

Opis produktu/serii

Biznesmeni mówią po rosyjsku to cykl podręczników zawierający pełny kurs współczesnego języka biznesu w trzech częściach:

* dla początkujących, li> dla średnio zaawansowanych,
* dla zaawansowanych.

Program kursu i sposób prezentacji materiału uwzględnia najnowsze osiągnięcia w metodyce nauczania języków obcych w zakresie doskonalenia sprawności aktywnego komunikowania się.

Podręcznik Biznesmeni mówią po rosyjsku - dla zaawansowanych przeznaczony jest na 100 godzin lekcyjnych. Zawiera 10 jednostek tematycznych - niektóre z nich są kontynuacją zagadnień z poprzednich części kursu, wymagających doskonalenia na wyższym poziomie językowym, pozostałe obejmują nową problematykę. Adresowany jest do kadry menedżerskiej i przedsiębiorców, którzy chcą efektywnie współpracować z partnerami w języku rosyjskim. Zainteresuje też studentów, którzy pragną pogłębiać znajomość nowoczesnego języka rosyjskiego, co da im dodatkowe szanse na rynku pracy.

Wszystkie jednostki tematyczne podręcznika mają taką samą konstrukcję:

* Wprowadzenie - testy i teksty z komentarzami i problemami do rozwiązania, informacje ( np. o promocji czy strategiach marketingu) z zadaniami do wykonania.
* Mikrotematy - dyskusje moderowane, analiza tekstów, sprawdziany kompetencji, ocena rozwiązań problemu, kształtowanie własnych opinii, nauka umiejętności właściwego reagowania w konkretnych sytuacjach w firmie.
* Komunikacja językowa - doskonalenie różnych form komunikowania się, a zwłaszcza sprawności mówienia.
* Komentarz gramatyczny - imiesłów przymiotnikowy i przysłówkowy. Imiesłowy są dla Polaków trudnym zjawiskiem w gramatyce języka rosyjskiego. Dla ułatwienia podano przypisy z tłumaczeniem konstrukcji imiesłowowych, konstrukcji biernych oraz zdań z orzeczeniem imiennym.

Każda jednostka tematyczna jest zakończona alfabetycznym słownikiem rosyjsko-polskim. Aneks zawiera: teksty dla nauczycieli, klucze do niektórych ćwiczeń, alfabetyczny słownik rosyjsko-polski. Do książki dołączona jest płyta CD zawierająca materiał leksykalny do ćwiczeń.

Komponenty

Lista wszystkich komponentów dla tytułu Biznesmeni mówią po rosyjsku. Każdy komponent należy zamówić osobno.

Biznesmeni mówią po rosyjsku (dla początkujących):

Biznesmeni mówią po rosyjsku (dla średnio zaawansowanych):

Biznesmeni mówią po rosyjsku (dla zaawansowanych):