logo
Menu
0Koszyk
Szukaj
Bez resztek.

Bez resztek.

Kuchnia Zero Waste, czyli nie wyrzucaj pieniędzy i jedzenia

Jagna Niedzielska

Bez resztek.
autor: Jagna Niedzielska
wydawnictwo: Pascal
ISBN / EAN: 9788381033367
Rok wydania: 2020
Stron: 272
Oprawa: Twarda
Bez resztek.
Produkt niedostępny.
książki po polsku

Opis produktu/serii

To napisany z pasją poradnik pokazujący, jak zmienić nawyki, aby nie marnować jedzenia. Proste porady, fascynująca opowieść, duża dawka refleksji. Gorąco polecam!
Marek Borowski, Prezes Zarządu Federacji Polskich Banków Żywności
Do tej pory rzadko gotowałam, bojąc się, że zmarnuję za dużo wartościowego surowca. Teraz już nie muszę czekać, aż Jagna zaprosi mnie do siebie na obiad, tylko mogę sama zacząć działać!
Areta Szpura
Czy wiesz, że wyrzucamy 30% naszych zakupów spożywczych?
Najwięcej marnujemy pieczywa, wędlin, owoców, warzyw, nabiału. Jest jednak sposób, żeby temu przeciwdziałać! Kuchnia zero waste!
Przyjrzyj się temu, co twoim zdaniem nie nadaje się do zjedzenia, i przekonaj się, jak zdrowo i naprawdę pysznie możesz to wykorzystać w kuchni.
Wykorzystaj, nie marnuj!
Gotowanie zero waste to smaczne jedzenie, oszczędność, ekologia i brak wyrzutów sumienia! Bo wyrzucanie jedzenia to nie tylko problem etyczny, ale również strata pieniędzy.
Zupa dyniowa zagęszczana czerstwym chlebem Pizza ze spodem z gniecionych ziemniaków Omlet z resztkami warzyw Jagna Niedzielska, szefowa kuchni i doradca kulinarny, odpowiada na pytania, jak robić zakupy, jak przechowywać żywność, jak gotować z resztek, a co rzeczywiście należy wyrzucić. Kuchnia zero waste to nie tylko gotowanie, ale sposób na życie.
Kupując tę książkę, wspierasz Banki Żywności.

Jagna Niedzielska, inne książki tego autora…

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Bez resztek.. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom.