logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Best Practice Elementary ExamView Pro CD-ROM

Best Practice Elementary ExamView Pro CD-ROM

wyprzedaż
Best Practice Elementary ExamView Pro CD-ROM
komponent: ExamView Pro CD-ROM
język: angielski
wydawnictwo: Thomson
autor: Bill Mascull
etykiety: Business English
ISBN / EAN: 9781413009071
Best Practice Elementary ExamView Pro CD-ROM
Produkt z wyprzedaży
188,00 zł oszczędzasz 94,00 zł (rabat 50%)
cena:94,00 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Produkt z wyprzedaży

Produkt z wyprzedaży

Na wyprzedaży oferujemy zazwyczaj pojedyncze egzemplarze towaru i nie ma możliwości zwiększenia dostępnej ilości. Wszystkie wady produktu staramy się dokładnie opisać, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt email ksiegarnia@bookcity.pl w celu uzyskania dokładniejszych informacji. W przypadku zakupu tego samego towaru przez więcej niż jedną osobę obowiązuje kolejność zgłoszenia.

Opis produktu/serii

Uwaga, opis produktu może być niekomplety a w przypadku materiałów do nauki języka dotyczyć całej serii a nie tylko wyświetlanego komponentu. W razie wątpliwości prosimy o kontakt ksiegarnia@bookcity.pl.
Dwuczęściowa seria Best Practice adresowana jest do studentów, osób rozpoczynających karierę zawodową lub już pracujących, które pragną podnieść swoje kwalifikacje. Uczestnicy kursu – obok nauki języka angielskiego na poziomie elementary – stopniowo poznają język świata pracy i biznesu. Nauczyciel może dostosować kurs do potrzeb uczniów, m.in. korzystając z programu ExamView®.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Best Practice Elementary ExamView Pro CD-ROM. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.

Newsletter księgarni Bookcity