logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Ask! Don't Stray!

Ask! Don't Stray!

Ask! Don't Stray!
język: angielski
wydawnictwo: Regipio
etykiety: Gramatyka Słownictwo Gry językowe Gry i zabawy. Język angielski
ISBN / EAN: 5903111818234
Ask! Don't Stray!
cena:75,00 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Dodaj do przechowalni
PROMOCJA
Macmillan Readers z rabatem 30%
PROMOCJA

Opis produktu/serii

Pytania to jedna z podstawowych form komunikacji. Im więcej ćwiczysz, tym łatwiej przychodzi Ci spontaniczne budowanie pytań w odpowiednim czasie. Nie zwlekaj, ćwicz z nami! Chcesz sypać pytaniami po angielsku jak z rękawa? W podróży? W pracy? W towarzystwie? Pytaj, kolekcjonuj karty i wygrywaj! Pamiętaj jednak aby trafić w sedno. Tylko odpowiedź TAK gwarantuje zwycięstwo.
RODZICU! 
Nie przegap jedynej w swoim rodzaju gry familijnej, w której Twoje dziecko i TY będziecie mogli razem ćwiczyć komunikację po angielsku.
ASK! DON’T STRAY idealnie odpowiada potrzebie ćwiczenia umiejętności zadawania szybkich pytań i błyskawicznych odpowiedzi w różnych sytuacjach i w różny sposób.
Zadaniem graczy jest skompletowanie zestawu postaci z tej samej grupy zawodowej. Karty zdobywają podczas rozgrywki umiejętnie zadając pytania. Młodszym graczom proponujemy między innymi pytania dotyczące wyglądu, wieku, narodowości. Starsi pytają o plany na przyszłość, zdobyte umiejętności lub codzienne czynności.
Gra dla osób w każdym wieku, na różnych poziomach od A1 do B2. Wybierz wariant gry odpowiedni dla Ciebie.ZAWARTOŚĆ: 80 kart do gry, 10 kart aktywności, instrukcja

Komponenty

Lista wszystkich komponentów dla tytułu Ask! Don't Stray!. Każdy komponent należy zamówić osobno.

Ask! Don't Stray!: