logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Angielski w zagadkach 5-7 lat Książeczka z kartami obrazkowymi

Angielski w zagadkach 5-7 lat Książeczka z kartami obrazkowymi

Angielski w zagadkach 5-7 lat Książeczka z kartami obrazkowymi
komponent: Książeczka z kartami obrazkowymi
język: angielski
wydawnictwo: Edgard
etykiety: Dla dzieci
ISBN / EAN: 9788362482580
rok wydania: 2011
stron: 54
oprawa: kartonowa
format: 7x19 cm
Angielski w zagadkach 5-7 lat Książeczka z kartami obrazkowymi
19,99 zł oszczędzasz 3,00 zł (rabat 15%)
cena:16,99 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opinia Bookcity

Ech... Patrzymy na te urocze karty i już zazdrościmy rodzicom i nauczycielom dzieciaków, którzy będą mogli je wykorzystać. Zestaw kilkudziesięciu zagadek w obrazkach zachwyca pomysłowością i szatą graficzną. Sympatyczni bohaterowie rysunków – dzieci i zwierzęta – pomagają dziecku w zapamiętaniu angielskich słówek.

Dla dzieci w wieku 5-6 lat przygotowano zagadki z wykorzystaniem liczebników, podstawowych rzeczowników z otoczenia dziecka, kolorów. Pojawia się czasownik can, czas Present Simple i Present Continuous. Są tu rebusy, zgadywanki, układanie obrazków w kolejności i inne formy zagadek. Angielskich liczebników dziecko nauczy się zliczając żaby w stawie, dobierze akcesoria przydatne w różnych warunkach pogodowych, a kolory zapamięta łącząc je z przedmiotami w piórniku.

Karty są praktycznie spięte tak, że rozkładają się jak wachlarz. Ułatwia to korzystanie z nich np. w podróży.

Polecamy :)

Opis produktu/serii

Unikalna książeczka z kartami obrazkowymi. Kreatywna nauka angielskiego dla dzieci w wieku 5-6 lat

Karty obrazkowe Angielski w zagadkach to:

  • kolorowe karty angielsko-polskie
  • 112 zagadek o różnym stopniu trudności
  • szybkie sprawdzanie odpowiedzi - na rewersie kart
  • pomocna krótka instrukcja, jak korzystać z kart


Kolorowe karty polsko-angielskie
Zestaw dwustronnych kart obrazkowych został specjalnie opracowany dla dzieci w wieku 5-6 lat. Na awersie znajdują się dwie ilustrowane zagadki, a na rewersie - odpowiedzi do nich. Umożliwia to natychmiastowe sprawdzenie prawidłowego rozwiązania samodzielnie przez dziecko. Karty nie tylko uczą języka, lecz także rozwijają spostrzegawczość i pamięć wzrokową. Świetnie sprawdzą się w domu, w przedszkolu czy szkole. Można zabrać je na spacer lub w podróż - są doskonałym sposobem na naukę języka angielskiego w każdej wolnej chwili!

112 ciekawych i różnorodnych zagadek
Zagadki to bardzo skuteczna forma nauki, ponieważ wzbudzają ciekawość, a ich rozwiązywanie sprawia najmłodszym przyjemność. Dzięki nim dzieci nie tylko ćwiczą i utrwalają znane już słówka i zwroty, lecz także poznają nowe. Zagadki są zróżnicowane pod względem poziomu od prostszych po trudniejsze, więc poznawanie języka odbywa się stopniowo. Urozmaicone zadania sprawiają, że dzieci świetnie się bawią, a zabawne ilustracje pomagają im lepiej zapamiętywać nowe wyrazy. Dla ułatwienia każda karta zawiera polecenie do zagadki w języku angielskim (awers) i polskim (rewers).

GRATIS - poradnik dla rodziców i nauczycieli
Rodzice i nauczyciele znajdą w nim porady, jak uczyć dzieci języka obcego, pomysły na wspólne zabawy z wykorzystaniem kart, a także przydatny w praktyce zapis wszystkich słówek wraz z tłumaczeniem.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Angielski w zagadkach 5-7 lat Książeczka z kartami obrazkowymi. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.

Newsletter księgarni Bookcity